projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

Znalezione projekty: 32
Kolekcje, które mogą Cię również zainteresować:

Projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym, to propozycja kolekcji gotowych projektów domów, które mają zabudowę jednokondygnacyjną oraz duży, przestronny garaż, który pomieści dwa samochody osobowe.

Kolekcja powstała z myślą o naszych klientach, którzy zdecydowali się na budowę domu parterowego i posiadają, co najmniej dwa samochody lub z innych powodów woleliby posiadać większy garaż. Duży, szeroki garaż, który posiada dwa stanowiska do parkowania jest możliwy do postawienia na nieco większej działce. Na małej działce, też jest to oczywiście możliwe, ale jak można się domyślić kosztem wielkości domu. Oczywiście zdarza się, że inwestor nie potrzebuje więcej przestrzeni w domu, bo mieszkają w nim tylko dwie osoby, ale za to obie są zmotoryzowane, dlatego potrzebują podwójnego garażu.

Nie każdy, kto posiada dwa samochody chciałby od razu stawiać tak duży garaż, niekiedy zadowalamy się wiatą albo parkowaniem pod chmurką. Ale każdy, kto jeździ samochodem codziennie zimą i  latem doskonale zdaje sobie sprawę jak niewygodne jest codzienne skrobanie szyb i odśnieżanie samochodu. Nie do przecenienia są w takiej sytuacji projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym i warto sobie zapewnić luksus wsiadania do ciepłego i suchego samochodu, szczególnie wtedy, gdy mamy dzieci bądź mieszkamy z osobami starszymi. Wsiadając do ciepłego pojazdu można sobie oszczędzić zdrowia i czasu, bo samo odśnieżanie auta zabiera nam rano tego czasu zdecydowanie za dużo.

Nasze projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym to bardzo ciekawe propozycje dobrze i wygodnie zaprojektowanych domów. Samo rozmieszczenie strefy mieszkalnej na parterze już powoduje, że mieszka się w domu wygodnie, a jeżeli ten dom jest dobrze zaprojektowany przez naszych specjalistów, to może się mieszkać tylko jeszcze wygodniej i funkcjonalniej. Ilość pomieszczeń umieszczonych w domu zależeć będzie od potrzeb inwestorów jak również wielkość tych pomieszczeń.  W parterowych domach bardzo dobrze sprawdzają się duże i otwarte przestrzenie oraz dużo przeszkleń, które doskonale doświetlają wnętrze domu.

Domy parterowe z garażem dwustanowiskowym możecie Państwo wybudować w różnym stylu i wybrać takie ułożenie domu względem położenia działki, jakie najlepiej Wam odpowiada. Pośród naszych propozycji możecie Państwo wybrać niewielkie, ekonomiczne domy, ale być może poszukujecie państwo dużych, eleganckich i rozbudowanych willi, czy rezydencji. Piękna, komfortowa willa może posiadać szeroką i efektowną elewację frontową, ale bryła budynku może także zostać ułożona w literę L, gdzie pomiędzy ścianami można będzie urządzić osłonięty taras. Budynek parterowy równie dobrze można zaprojektować na planie litery T.

Nie da się ukryć, że duży garaż postawiony przy domu parterowym to także dodatkowe miejsce do przechowywania, czy to motocykla, czy deskorolki, bo przecież musimy mieć jakieś miejsce, w którym będziemy chcieli chować przedmioty, których po użyciu nie chcielibyśmy trzymać w domu, jak właśnie sprzęt sportowy, czy narzędzia ogrodnicze. Jest jeszcze cała masa przedmiotów, która nam się gromadzi w czasie całego naszego życia, dlatego większy garaż jest bardzo dobrym miejscem żeby te rzeczy trzymać. Czy jest to kład, czy wózek dla dzieci, czy foteliki do samochodu, z których nasze dziecko już wyrosło.

Duży garaż jest bardzo przydatny, dlatego jeżeli tylko macie państwo taką możliwość, to wybierzcie właśnie gotowy projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym.

Zalety domów parterowych z garażem dwustanowiskowym to bardzo ciekawe propozycje dobrze i wygodnie zaprojektowanych domów