Projekty domów parterowych do 70 m2

Projekty domów parterowych do 70 m2 Projekty domów małych parterowych, których metraż nie przekracza 70 m2 mogą z powodzeniem wystarczyć dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci. Podobnie, takie niewielkie  projekty zadowolą parę ludzi, którym z powodzeniem do mieszkania wystarczy salon oraz jedna albo dwie sypialnie oraz niewielki ogródek.

Domy parterowe do 70 m2 są domami w większości zaprojektowanymi w sposób prosty i ekonomiczny. Są one ekonomiczne zarówno w budowie jak i użytkowaniu, dlatego, że mały parterowy domek bez garażu i podpiwniczenia będzie niejednokrotnie tańszy w budowie od kupna czynszowego mieszkania, nie mówiąc o tym, że płacenie czynszu po postawieniu własnego domu nie ma racji bytu.  

Wybierając projekt z prostą i niewyszukaną bryłą domu mamy gwarancję szybkiej i niedrogiej budowy. Prosta bryła domu wcale nie oznacza, że projekt musi być pospolity, czy nieciekawy. Warto się o tym przekonać odwiedzając naszą stronę internetową i przeglądając nasze kolekcje gotowych projektów domów. Projekty niewielkich domów parterowych, których metraż nie przekracza 70 m2, będą ciekawie się prezentowały dzięki zastosowaniu ciekawych barw i faktur oraz okładzin elewacyjnych. Prosta bryła, dzięki zastosowaniu materiałów takich jak drewno, kamień, cegły, czy blacha uzyska bardzo interesujący wygląd.

Nasze propozycje domów parterowych do 70 m2

Projekt domu BOBROWNIKI

DM-5516

Pow. m.: 62 m2

Projekt domu SMEREKÓWKA

DM-6033

Pow. m.: 69 m2

Projekt domu STROICZKA

DM-6622

Pow. m.: 63 m2

Pośród gotowych projektów domów małych parterowych, można znaleźć zarówno te wykonane w technologii murowanej jak i te wykonane w technologii drewnianej. Niewielkie domy parterowe, nieprzekraczające 70 m2 są często wybierane jako domy wakacyjne. Domy wakacyjne wykonane w technologii drewnianej są bardzo szybkie w budowie i znacznie tańsze, niż domy murowane. Można je budować jako domy całoroczne albo domy sezonowe. Dodatkowo drewniany materiał wykorzystany do budowy domu wakacyjnego będzie lepiej się komponował z ładnymi widokowo i przyrodniczo ciekawymi działkami rekreacyjnymi.

Wśród domów parterowych można wybierać takie projekty, które mają garaż albo go nie posiadają, a także takie, które posiadają podpiwniczenie całe lub częściowe.  Niewątpliwą zaletą domów parterowych jest możliwość korzystania z bezpośredniego wyjścia na taras, niemal z każdego pomieszczenia w domu.

Domy parterowe do 70 m2, o nieskomplikowanej bryle, oprócz tego, że są niedrogie w budowie, to znacznie szybciej się je buduje niż większe domy. Wśród naszych projektów domów parterowych do 70 m2 można wybrać takie, które są zaprojektowane ze specjalnym przeznaczeniem na działki wąskie oraz nieregularne, na które trudniej jest znaleźć projekt.

Wśród naszej kolekcji gotowych projektów domów parterowych do 70 m2, możecie Państwo wybierać projekty o zróżnicowanych stylach architektonicznych, znajdziecie tutaj domy zarówno w stylu tradycyjnym o dwuspadowym lub wielospadowym dachu, jak również w stylu nowoczesnym z płaskim dachem. Projekty charakteryzują się także różnym sposobem rozmieszczenia pomieszczeń oraz ich liczbą, co pozwala na większy wybór gotowych projektów dla naszych inwestorów.

Niewielkie domy są bardzo energooszczędne i z pewnością utrzymanie takiego domu parterowego do 70 m2 będzie znacznie tańsze, niż utrzymanie większego domu lub płacenie czynszu.

Przy każdym projekcie domu podajemy Państwu szacunkowe koszty budowy, abyście mogli zdecydować, jaki dom i za jaką kwotę będziecie chcieli wybudować. Zapraszamy do zapoznania się naszą kolekcją gotowych projektów domów parterowych, których wielkość nie przekracza 70 m2, oraz do kontaktu z naszymi architektami, którzy doradzą Państwu wybór razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.  

Zalety domów parterowych do 70 m2:

niewielkie domy parterowe są bardzo zgrabne, a do tego bardzo ekonomiczne w budowie oraz utrzymaniu.

Nasze propozycje domów parterowych do 70 m2

Projekt domu BODZISZEK

DM-6632

Pow. m.: 45 m2

Projekt domu HEMARIA

DM-6633

Pow. m.: 45 m2

Projekt domu KATLEJA

DM-6634

Pow. m.: 44 m2

Projekt domu VIVIUM

DM-6692

Pow. m.: 48 m2

Zobacz także:

projekty domów parterowych

projekty domów drewnianych parterowych

projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów kanadyjskich parterowych

projekty domów nowoczesnych parterowych

projekty domów parterowych bez garażu

projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

projekty domów parterowych bez garażu i poddasza

projekty domów parterowych bez garażu z kotłownią

projekty domów parterowych bez poddasza

projekty domów parterowych bliźniaków

projekty domów parterowych do 100m2

projekty domów parterowych do 120m2

projekty domów parterowych do 120m2 bez poddasza

projekty domów parterowych do 90m2

projekty domów parterowych dużych

projekty domów parterowych dwurodzinnych

projekty domów parterowych luksusowych

projekty domów parterowych małych

projekty domów parterowych na wąską działkę

projekty domów parterowych na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych w kształcie litery l

projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym

projekty domów parterowych z garażem

projekty domów parterowych z garażem bez poddasza

projekty domów parterowych z garażem do 100m2

projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych z garażem i kotłownią

projekty domów parterowych z piwnicą

projekty domów parterowych z płaskim dachem

projekty domów parterowych z poddaszem do 100m2

projekty domów parterowych z poddaszem i garażem

projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym bez garażu

projekty domów parterowych z tarasem

projekty rezydencji parterowych

projekty willi parterowych