Projekty domów nowoczesnych parterowych

Budowa domu, to duże przedsięwzięcie, które wymaga od nas bardzo wielu działań. Na początku musimy załatwić wiele spraw urzędowych i zgromadzić wiele dokumentów. Musimy dowiedzieć się, czy nasza działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz zorientować się, jaki rodzaj projektu domu najlepiej będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom, ale i doskonale wpisze się w kształt i rodzaj działki.

Nasze biuro architektoniczne pośród wielu propozycji gotowych projektów domów proponuje Państwu także kolekcję gotowych projektów domów nowoczesnych parterowych. Gotowe projekty domów są bardzo chętnie kupowane przez inwestorów, ponieważ zawierają już sprawdzone podczas innej budowy rozwiązania i pozwalają niejako na żywo przekonać się jak dom będzie wyglądał po budowie. Wiele osób planujących budowę domu zwraca też uwagę, że zakup gotowego projektu domu pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który zazwyczaj musimy spędzić w biurze architektonicznym podczas wielu wizyt dotyczących naszego projektu.

Domy nowoczesne parterowe są jednymi z bardziej lubianych projektów domów wybieranych przez naszych klientów. Na dużej działce możemy postawić dużych rozmiarów, rozległy dom parterowy, ale wśród naszych projektów domów można znaleźć także niewielki ekonomiczny domek parterowy. Nowoczesne domy parterowe cieszą się także dużą popularnością wśród inwestorów poszukujących niewielkich domów wakacyjnych. Projekty nowoczesnych domów parterowych należą do bardziej wygodnych projektów domów, zlokalizowana na parterze domu cała strefa użytkowa daje niezwykły komfort bez konieczności wychodzenia na piętro i pozwala zaprojektować przestrzeń w bardzo funkcjonalny sposób. Wśród takich projektów można wybierać domy w kształcie prostokąta, kwadratu albo litery L, w zależności od tego, jaki projekt najkorzystniej wpasuje się w naszą działkę.

Nasze propozycje domów nowoczesnych parterowych

Projekt domu CZARTAWA

DM-6526

Pow. m.: 109 m2

Projekt domu KAMASJA

DM-6615

Pow. m.: 135 m2

Projekt domu OLIWNIK

DM-6621

Pow. m.: 126 m2

Projekt domu STROICZKA

DM-6622

Pow. m.: 63 m2

Projekt domu WEIGELA

DM-6636

Pow. m.: 92 m2

Projekt domu TENIUM

DM-6643

Pow. m.: 107 m2

Nasze gotowe projekty domów nowoczesnych parterowych charakteryzują się nie tylko nowoczesnym wyglądem i bardzo dużą funkcjonalnością, ale przede wszystkim dużą energooszczędnością. Domy nowoczesne charakteryzują się prostą i nieskomplikowaną bryłą, a im bardziej zwarta bryła domu, tym budynek jest bardziej energooszczędny. Dlatego projekty domów parterowych nowoczesnych należą do tych najbardziej energooszczędnych oraz ekonomicznych w budowie.

Energooszczędność naszych projektów wynika z projektowania domów z użyciem najnowocześniejszych technologii i rozwiązań oraz propozycji użycia najlepszych materiałów zawierających wysokie parametry izolacyjne. Nie bez znaczenia dla naszych projektantów jest przy tym wszystkim wygląd zewnętrzny domu.   

Bryły naszych projektów domów nowoczesnych parterowych są minimalistyczne z bardzo atrakcyjnymi detalami elewacyjnymi. Ciekawe detale sprawiają, że domy wyglądają nietuzinkowo i oryginalnie. Bryła budynku może być przykryta dwuspadowym dachem albo dachem płaskim - czyli tak zwanym stropodachem. Nie zawsze możemy jednak pozwolić sobie na zakup projektu z dachem płaskim, niekiedy nie pozwalają na to przepisy.  

Przy zakupie projektu domu nowoczesnego parterowego możemy zdecydować, czy chcemy wybrać projekt z garażem, czy bez. Niektórzy inwestorzy decydują się na budowę garażu dwustanowiskowego albo stawiają garaż jednostanowiskowy i dostawiają obok domu wiatę. Niekiedy nasi inwestorzy ze względu na oszczędność czasu i kosztów budują nowoczesny dom parterowy bez garażu wbudowanego w bryłę domu i później w miarę upływu czasu dostawiają sobie wolnostojący garaż, który można połączyć z budynkiem gospodarczym.  

Zalety projektów domów nowoczesnych parterowych – Domy nowoczesne parterowe, to bardzo oszczędne i ergonomiczne domy, które na dodatek charakteryzują się bardzo dużym komfortem w użytkowaniu.

Zobacz także:

Projekt domu ROKITNIK

DM-6676

Pow. m.: 56 m2

Projekt domu TIAMONA

DM-6682

Pow. m.: 118 m2

Projekt domu LIMAK

DM-6688

Pow. m.: 151 m2

Zobacz także:

projekty domów parterowych

projekty domów drewnianych parterowych

projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów kanadyjskich parterowych

projekty domów parterowych bez garażu

projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

projekty domów parterowych bez garażu i poddasza

projekty domów parterowych bez garażu z kotłownią

projekty domów parterowych bez poddasza

projekty domów parterowych bliźniaków

projekty domów parterowych do 100m2

projekty domów parterowych do 120m2

projekty domów parterowych do 120m2 bez poddasza

projekty domów parterowych do 70m2

projekty domów parterowych do 90m2

projekty domów parterowych dużych

projekty domów parterowych dwurodzinnych

projekty domów parterowych luksusowych

projekty domów parterowych małych

projekty domów parterowych na wąską działkę

projekty domów parterowych na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych w kształcie litery l

projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym

projekty domów parterowych z garażem

projekty domów parterowych z garażem bez poddasza

projekty domów parterowych z garażem do 100m2

projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych z garażem i kotłownią

projekty domów parterowych z piwnicą

projekty domów parterowych z płaskim dachem

projekty domów parterowych z poddaszem do 100m2

projekty domów parterowych z poddaszem i garażem

projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym bez garażu

projekty domów parterowych z tarasem

projekty rezydencji parterowych

projekty willi parterowych

projekty domów nowoczesnych

projekty domów nowoczesnych na wąską działkę

projekty domów nowoczesnych piętrowych

projekty domów nowoczesnych szeregowych

projekty domów nowoczesnych z płaskim dachem

projekty domów nowoczesnych z poddaszem