Projekty domów parterowych z garażem

Znalezione projekty: 72
Kolekcje, które mogą Cię również zainteresować:

Bardzo często słyszymy wypowiadane na głos marzenie o tym, że ktoś chciałby posiadać, chociaż mały domek z ogródkiem, nie zaszkodzi, jeżeli ten wymarzony dom z ogródkiem  będzie posiadał także niewielki garaż. Garaż może być też wielki - nie bójmy się realizować swoich marzeń.

Dom parterowy z garażem możemy postawić w różnych wersjach i różnych konfiguracjach. W tej kolekcji znajdą Państwo zarówno małe ekonomiczne domki, jak i duże eleganckie wille parterowe z dużym garażem dwustanowiskowym. Wśród domów parterowych możemy znaleźć domy małe do 70 m2, domy średnie do 140m2 oraz domy duże, których wielkość wynosi powyżej 140m2.

Nasze gotowe projekty domów zawsze zawierają zakładany koszt budowy danego domu, dlatego możemy także wybrać dom w zależności od jego kosztu. Nie jest zasadą, że dom mały musi być tani a większy dużo droższy, nie jest też zasadą, że tańszy dom musi gorszy. Dom prosty, skromny może bardzo dobrze się prezentować dzięki ciekawym okładzinom zewnętrznym zaprojektowanym z różnych materiałów.

Domy tańsze są domami, które mają prostszą bryłę, mają dwuspadowy lub płaski dach, są w nich wykorzystane sprawdzone rozwiązania, do których istnieje na rynku wiele gotowych półproduktów, które można w miarę szybko i sprawnie zamontować. Wszystkie te czynniki powodują, że koszty budowy domu maleją.

Domy parterowe można budować w różnej stylistyce, wyróżniamy domy tradycyjne, tradycyjne dworkowe, nowoczesne, ale także domy w stylu południowym, domy duże zwane rezydencjami, czy willami. Coraz modniejsze stają się u nas domy w stylu amerykańskim, mogą być też wśród nich domy zaprojektowane specjalnie na wąską działkę lub zabudowane bliźniaczo lub dwurodzinnie.

To nie koniec możliwości, możemy także wybrać dom ze względu na materiał użyty do budowy domu są to zarówno domy w konstrukcji drewnianej jak i murowanej. Formy drewniane można wybudować w stylistyce chaty zakopiańskiej albo domu w stylu rustykalnym, jako zwykłą kanadyjkę albo dom z bali. I tutaj także wpisze się kategoria domów wakacyjnych całorocznych lub sezonowych, które posiadają garaż.

Wiadomo, że duży dom parterowy z garażem musi być nieco droższy, choćby ze względu na większą ilość materiału, jaką trzeba zużyć do jego budowy, oraz ze względu na więcej pracy, jaka się wiąże z budową większego domu. No i oczywiście każde załamanie, łuk, czy dodatkowa połać dachu powodują większe koszty budowy. Dlatego nasi klienci mogą dokonać najlepszego dla siebie wyboru przeglądając różne style budynków, różne wielkości kalkulując jednocześnie ich koszty budowy. Nasze projekty są także zróżnicowane, jeżeli chodzi o liczbę i rodzaj pomieszczeń, jakie chcielibyśmy posiadać w swoim domu. Większa rodzina z dziećmi zapewne będzie potrzebowała więcej sypialni, pomieszczenie na pralnię i spiżarnię, a rodzina 2-3 osobowa mniej pomieszczeń, co oczywiście nie musi być regułą i ostatecznie zależy wyłącznie od Państwa preferencji.

Garaż  w projekcie domu parterowego z garażem może być jedno lub dwustanowiskowy, w zależności od tego, jakie potrzeby mają nasi inwestorzy. Wiadomo, że większy dom parterowy posiadający duży garaż będzie wymagał znacznie większej działki niż niewielki dom z garażem jednostanowiskowym, ale właśnie, dlatego proponujemy państwu różne propozycje i tworzymy wiele kolekcji domów, żebyście państwo mogli jak najlepiej dopasować gotowy projekt domu do swoich potrzeb oraz do możliwości, jakie w dużym stopniu generuje wielkość i kształt działki, jaką Państwo posiadacie.  

Zalety domów parterowych z garażem – bardzo ciekawe, interesujące projekty domów posiadających garaż jedno lub dwustanowiskowy.