Projekty domów parterowych dwurodzinnych

Obok projektów domów parterowych jednorodzinnych, mamy dla Państwa także propozycje domów dwurodzinnych, zdając sobie sprawę, że takie projekty domów stają się coraz częściej poszukiwane wśród naszych klientów. W tej konkretnej kolekcji gotowych projektów domów chcielibyśmy Państwu przedstawić domy dwurodzinne, które są budynkami parterowymi.

Projekty domów parterowych dwurodzinnych, to najczęściej projekty domów bliźniaczych, ale wśród naszych klientów nie brakuje także inwestorów, którzy chcieliby postawić dom dwurodzinny o niesymetrycznej wielkości mieszkań względem siebie. Bardzo często wiąże się to z sytuacją, w której chcemy zabrać ze sobą do nowego domu rodziców i potrzebujemy kupić projekt domu parterowego dwurodzinnego, w którym drugie mieszkanie jest mniejsze. Jest to optymalne rozwiązanie, które pozwala jednocześnie na zapewnienie obu rodzinom prywatności przy oszczędności kosztów, jakie musiałoby ponieść przy budowie drugiego domu, czy kupnie osobnego mieszkania dla rodziców.

Kolejną rzeczą, która będzie zaletą takiego domu, to zlokalizowanie całej strefy mieszkalnej na jednym poziomie, co także ułatwi użytkowanie mieszkania, szczególnie starszym osobom, ale rodzinie z dziećmi także. Posiadacze dużych działek także mają możliwość wybrać projekt dwurodzinny, czy to budowany w spółce z kimś znajomym, czy nawet jako dom do późniejszego wynajmu lub sprzedaży.

Nasze propozycje domów parterowych dwurodzinnych

Projekt domu AZALINEK

DM-6617

Pow. m.: 126 m2

Projekt domu NOSTRZYK

DM-6639

Pow. m.: 129 m2

Projekt domu KOSMATKA

DM-6650

Pow. m.: 149 m2

Projekty domów parterowych dwurodzinnych są inwestycją przeznaczoną na większą działkę. Możemy też wybrać projekt, który będzie dostosowany do szczególnych rodzajów działek, jakimi mogą być działki o kształcie wąskim i długim lub działki na planie kwadratu. Działki o nieregularnych kształtach także będą się nadawały do budowy domu dwurodzinnego, trzeba tylko odpowiednio wybrać i dobrze dopasować do nich projekt gotowego domu dwurodzinnego.

Kolejną kwestią jest chęć posiadania garażu w domu parterowym dwurodzinnym, wśród naszych gotowych  projektów domów będziecie mogli Państwo wybrać zarówno projekty zawierające garaż, jak również takie, które garażu nie zawierają. Inną możliwością jest zaprojektowanie domu dwurodzinnego parterowego z garażem dwustanowiskowym.

Domy dwurodzinne w zasadzie nie różnią się od domów jednorodzinnym pod względem stylu, jaki chcielibyśmy wybrać dla swojego domu. Najbardziej popularne są domy w stylu tradycyjnym, chociaż niemałą rzeszę zwolenników zdobywają u nas coraz bardziej domy zaprojektowane w sposób nowoczesny.  

Domy dwurodzinne zaprojektowane przez naszych projektantów i architektów wyróżniają się niezwykłą funkcjonalnością i dbałością o każdy detal. Nasi projektanci śledzą wszelkie nowinki technologiczne i stale się doszkalają, aby móc państwu proponować coraz lepsze i coraz bardziej ergonomiczne projekty. Projektując dom parterowy dwurodzinny, chcielibyśmy, aby oprócz ładnej bryły i dobrze zaprojektowanego wnętrza był on także przyjazny środowisku oraz energooszczędny. Domy energooszczędne na etapie projektowania możemy uzyskać poprzez zaprojektowanie nieskomplikowanej bryły budynku oraz odpowiedniej ilości przeszkleń. Bardzo modne proste bryły budynków możemy ozdobić na elewacji modnymi okładzinami.

Nasze biuro architektoniczne proponując Państwu kolekcje gotowych projektów parterowych dwurodzinnych, ale także w przypadku innych gotowych projektów proponuje przynajmniej kilka propozycji ozdobienia fasady domu, do wyboru, przedkładając także propozycje użycia różnych materiałów do ozdoby elewacji, jak drewno, kamień, czy szkło.

Zalety domów parterowych dwurodzinnych, to niezwykle przemyślane projekty domów pozwalające na wygodne i ergonomiczne mieszkanie dwóch rodzin.

Zobacz także:

projekty domów parterowych

projekty domów drewnianych parterowych

projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów kanadyjskich parterowych

projekty domów nowoczesnych parterowych

projekty domów parterowych bez garażu

projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

projekty domów parterowych bez garażu i poddasza

projekty domów parterowych bez garażu z kotłownią

projekty domów parterowych bez poddasza

projekty domów parterowych bliźniaków

projekty domów parterowych do 100m2

projekty domów parterowych do 120m2

projekty domów parterowych do 120m2 bez poddasza

projekty domów parterowych do 70m2

projekty domów parterowych do 90m2

projekty domów parterowych dużych

projekty domów parterowych luksusowych

projekty domów parterowych małych

projekty domów parterowych na wąską działkę

projekty domów parterowych na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych w kształcie litery l

projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym

projekty domów parterowych z garażem

projekty domów parterowych z garażem bez poddasza

projekty domów parterowych z garażem do 100m2

projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych z garażem i kotłownią

projekty domów parterowych z piwnicą

projekty domów parterowych z płaskim dachem

projekty domów parterowych z poddaszem do 100m2

projekty domów parterowych z poddaszem i garażem

projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym bez garażu

projekty domów parterowych z tarasem

projekty rezydencji parterowych

projekty willi parterowych