Projekty domów z bali małych

Cóż może być bardziej urokliwego i piękniejszego, niż mały wakacyjny domek z bali. Te niewielkie drewniane cudeńka wspaniale wtapiają się zarówno w morski krajobraz jak i krajobraz górski. Doskonale prezentują się nad brzegami rzek i jezior, a jeszcze lepiej w otoczeniu łąk i lasów.


Mieszkanie w drewnianym domu z bali małym, daje niezwykłe wrażenia estetyczne, specyficzny mikroklimat domku powoduje, że dobrze się w nim czujemy, rzadziej chorujemy i dodatkowo otacza nas przesz cały czas wspaniały zapach drewna.


Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki dom mały z bali stał się naszym całorocznym domem mieszkalnym. Wystarczy tylko wejść na stronę naszego biura projektowego i wybrać interesujący nas projekt domu z naszej kolekcji projektów domów z bali małych.


Domki takie są proste i szybkie w budowie, sprawdzona firma budowlana postawi nam taki dom w kilka miesięcy, a w przypadku domu z bali istnieje możliwość późniejszego przewiezienia domu w całości i zamontowania go w innym miejscu.


Rustykalne domy z bali małe, możemy zaprojektować w bardzo prosty sposób, ale jeżeli ktoś szczególnie lubi ludową sztukę zdobniczą to zdecydowanie spodoba mu się projekt z bogato zdobionymi drewnianymi elementami oraz okiennicami. Domki tego rodzaju przepięknie prezentują się w otoczeniu roślin, szczególnie posadzonych w kolorowych zdobionych ręcznie glinianych donicach, czy ozdobione postawionymi dookoła domu glinianymi, drewnianymi albo ceramicznymi przedmiotami. Uroku domkowi może dodać zaprojektowany ziołowy lub kwiatowy ogródek z piękną, zdobioną drewnianą pergolą, która stanie się podpora dla pnących roślin. Świetnie się będzie komponowało z takim domkiem także oczko wodne z bogato nasadzoną roślinnością dookoła, w takim otoczeniu mieszka się, jakby się było cały czas na wakacjach.

Nasza propozycja małego domu z bali
 
Projekt domu SASANKOWICE 1

 

DM-6538

Pow. m.: 96 m2

Projekty domów z bali małe są także doskonałą a propozycją dla posiadaczy ośrodków wczasowych. Niewielkie, funkcjonalne, ale do tego energooszczędne i trwałe, będą na lata służyły, jako osiedla domków pod wynajem wakacyjny. Są one świetną alternatywą dla czasami spotykanych domków z dykty, w których panuje nieprzyjemna i duszna atmosfera.


Projekt małego domu z bali możemy także wykorzystać, jako budynek na prowadzenie działalności gospodarczej. Możemy postawić domek z bali w roli sklepu, sklepiku, kiosku albo punktu sprzedaży biletów. W takim domku można urządzić sklepik z pamiątkami, czy punkty z informacją dla turystów - możliwości są różne.


Wnętrza domów z bali małych są niezwykle przytulne, mają w sobie kojącą atmosferę, dużo zależy od tego jak zamierzamy je urządzić. Szczególnie dobrze będą się w nich prezentować ręcznie robione serwetki i tkaniny we wzory ludowe, drewniane przedmioty oraz ozdoby z naturalnych materiałów.


Skupiając się na wnętrzu małego domu z bali, nie można przegapić kwestii, jakości drewna i technologii budowy domu. Nowoczesne rozwiązania powodują, że nasz dom może postać naprawdę długie lata w niczym nie ustępując budynkowi murowanemu.


Domy z bali zyskują u nas coraz więcej zwolenników, ale nie zawsze i nie wszędzie będzie można taki dom postawić. Dla kogoś mieszkającego w centrum miasta i marzącego o własnym niewielkim domu z bali, alternatywą będzie możliwość wybudowania takiego domku letniskowego, na działce rekreacyjnej. Mały dom z bali mały będzie można wybudować nawet na niewielkiej działce, wystarczy nam miejsce do przenocowania i kuchnia oraz duży taras zewnętrzny, bo przecież w założeniu na wakacje nie jedziemy po to, żeby siedzieć w domu, tylko po to, aby odpoczywać na świeżym powietrzu.


Zalety domów z bali małych: Ładne, estetyczne, urokliwe projekty, szybka budowa, możliwość przeniesienia domu w całości, ekologiczne, zdrowe, energooszczędne, niedrogie w budowie.