Projekty domów z bali nowoczesne

Nadeszła nowa era w budowie domów z bali. Teraz chcąc wybudować dom z bali mamy znacznie większy wybór niż tylko góralska chatka ze strzelistym dachem i murowanym kominem. Możemy postawić nowoczesny, współczesny budynek, w niczym nieprzypominający tradycyjnego drewnianego budownictwa. Nowoczesne domy z bali, to kategoria projektów, która jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy lubią łączyć tradycję z nowoczesnością.

Kolekcja projektów domów z bali nowoczesnych zawiera projekty, które odzwierciedlają najnowsze trendy architektoniczne oraz współczesne inteligentnie i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza. Nowoczesne technologie obróbki drewna i techniki budowlane sprawiają, że tradycyjny pozostaje jedynie budulec.

W kolekcji projektów domów z bali znajdą swój projekt także zwolennicy tradycyjnej architektury i takiej, która nawiązuje stylem do tradycyjnych chat wiejskich z różnych regionów kraju, ale w naszej kolekcji projektów domów z bali nowoczesnych, stawiamy na najnowsze trendy architektoniczne i współczesny styl. Nowoczesne dodatki, nowoczesne wykończenia, szkło i aluminium nadają tym projektom niezwykłego, niespotykanego wyglądu.

Nasze propozycje domów z bali nowoczesnych

Projekt domu RZESZYNEK

DM-6353

Pow. m.: 114 m2

Projekt domu SASANKOWICE

DM-6538

Pow. m.: 96 m2

Projekt domu RUMIANKOWO

DM-6542

Pow. m.: 131 m2

Nowoczesne domy z bali drewnianych, to propozycja bardzo unikalna i nowatorska, ale nie ekstrawagancka. Projekty zaproponowane w kolekcji projektów domów z bali nowoczesnych są stylowe i eleganckie, będą dobrze się wpisywały w każdą okolicę. Domy z bali budowane w stylu górskich chatek nie prezentują się dobrze w miejskiej przestrzeni - zdecydowanie lepiej wyglądają na terenach otoczonych przyrodą i ciekawą roślinnością,  natomiast nasza propozycja drewnianych nowoczesnych domów z bali, może być zrealizowana w zasadzie wszędzie.

Wśród naszych propozycji projektów domów z bali nowoczesnych znajdziecie Państwo projekty zarówno dużych rezydencji jak i niewielkich drewnianych domów jednorodzinnych. Budulec drewniany posiada bardzo wiele zalet, które powodują, że nowoczesne domy drewniane z bali stają się coraz bardziej popularne w budowie, jest to materiał naturalny i ekologiczny, ciepły i zdrowy, a na dodatek bardzo wytrzymały.

W zależności od preferencji klientów, projekt domu drewnianego z bali nowoczesny może zawierać pięknie wyeksponowane deski na elewacji lub na pierwszy rzut oka w ogóle nie przypominać domu drewnianego z bali. W technologii drewnianej i nowoczesnym stylu można zbudować nie tylko swój dom jednorodzinny, ale także domek letniskowy lub całoroczny dom wakacyjny a dodatkową zaletą domów z bali jest szybkość ich realizacji. Bez względu na to, który projekt przypadnie nam do gustu, mamy gwarancję, że bardzo szybko będziemy mogli się do niego wprowadzić.
 
Domy takie są bardzo trwałe i  buduje się je na długie lata, są także łatwe do przebudowy lub rozbudowy. Z łatwością przebudujemy dom z jednorodzinnego na dwurodzinny, albo rozbudujemy w momencie, gdy powiększy nam się rodzina. Warto wziąć pod uwagę, że znacznie łatwiejszy jest także ich demontaż, co może mieć znaczenie w przyszłości, gdy będziemy chcieli przekazać działkę dzieciom lub ją sprzedać, znacznie łatwiej i taniej można taki dom rozebrać, czy nawet przenieść.


W kolekcji projektów domów z bali nowoczesnych możemy wybrać projekt jaki najbardziej odpowiada naszym potrzebom, może to być dom parterowy w amerykańskim stylu z wielospadowym dachem i dużym dostawionym garażem albo dom z poddaszem, czy piętrem o dachu płaskim.

Mieszanie stylów łamanie konwenansów jest dzisiaj dobrze widzianym trendem, dlatego warto się skusić na zakup projektu domu z kolekcji projektów domów z bali nowoczesnych.  


Zalety domów z bali nowoczesnych
Domy odzwierciedlają najnowsze trendy w architekturze, posiadają inteligentnie rozplanowany układ pomieszczeń, są atrakcyjne cenowo.

Nasze propozycje domów z bali nowoczesnych

Projekt domu REBUCJA

DM-6606

Pow. m.: 166 m2