Projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

Projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym, to propozycja kolekcji domów dla posiadaczy nieco większej i szerszej działki budowlanej. Są to projekty idealne dla większych rodzin lub dla rodzin pragnących mieszkać w komfortowych warunkach.

Wśród projektów domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym znajdziemy propozycje różnych form stylistycznych. Możemy wybrać dom tradycyjny, dom w kształcie litery L, ale również wspaniałe projekty domów w stylu śródziemnomorskim, włoskim, czy amerykańskim. Inwestor może także zdecydować, czy chciałby zbudować dany projekt w technologii murowanej, czy drewnianej. Coraz popularniejsze stają się domy budowane w technologii szkieletowej – tak zwane „kanadyjskie” oraz domy budowane z bali o różnej grubości. Ciekawą propozycją są domy z bali budowane w nowoczesnym stylu, ale jeżeli ktoś jest zwolennikiem domów w stylu góralskim albo tradycyjnych polskich dworków, to także znajdzie tutaj projekt dla siebie.   

Projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym są projektami bardzo wygodnymi i przestronnymi. W bryle domu parterowego świetnie można rozplanować rozkład pomieszczeń, a dostawiony dwustanowiskowy garaż, który będzie połączony z domem, dodatkowo ten komfort podniesie. Będzie można bez wychodzenia na zewnątrz wyjechać rano do pracy, czy umieścić dzieci w pojeździe, nie narażając ich na poranny chłód, czy mróz.

Nasze propozycje domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

Projekt domu OSTRYŻ

DM-6604

Pow. m.: 134 m2

Projekt domu WIECHLINA

DM-6628

Pow. m.: 98 m2

Projekt domu MILUSZYK

DM-6641

Pow. m.: 134 m2

Wśród projektów domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym znajdziemy mniej i bardziej rozbudowane propozycje. Jeżeli poszukujemy domu prostego w stylistyce i nieco mniejszego, to mamy możliwość wyboru domu o prostej bryle pokrytej dwuspadowym dachem, przy której jest dostawiony garaż również pokryty dachem dwuspadowym. Dom o prostej bryle można ożywić projektując kolumienki i daszek nad głównym wejściem, co doda założeniu nieco dworkowego stylu. Swój ulubiony projekt znajdą także ci, którzy poszukują dużej rozbudowanej parterowej rezydencji, która będzie pokryta ciekawym wielospadowym dachem.

Budując dom jednorodzinny parterowy warto także zwrócić uwagę na dach, jaki chcemy zamontować. Dachy płaskie lub o małym kącie nachylenia świetnie się sprawdzają w sytuacji, gdy chcemy zamontować na nich kolektory słoneczne, a tym samym oszczędzić na ogrzewaniu. W domu parterowym z garażem dwustanowiskowym doskonale sprawdza się zaprojektowany duży taras zewnętrzny, szczególnie, jeżeli decydujemy się na dom w kształcie litery L warto wykorzystać przestrzeń między ścianami i zrobić sobie wygodne miejsce do wypoczynku.

Kolekcja projektów domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym zawiera także propozycje domów parterowych, które będą zawierały podpiwniczenie. Szczególnie dobrze takie projekty sprawdzają się na działkach nierównych i na działkach ze spadem. Świetnym pomysłem jest wtedy wybór projektu z zaprojektowanymi pomieszczeniami w podpiwniczeniu. Możemy tam zaprojektować zarówno sypialnie, jak i bawialnię albo po prostu wykorzystując ukształtowanie terenu zaprojektować tam garaż dwustanowiskowy. Jeżeli ktoś potrzebuje miejsca na trzecie auto, a projekty z garażami na trzy auta można rzadziej spotkać, to bardzo dobrym sposobem jest dobudowanie wiaty obok domu na trzeci samochód. Można także zwrócić się do naszych architektów z firmy KB Projekt z prośbą o dostosowanie projektu domu jednorodzinnego parterowego z garażem dwustanowiskowym do naszych potrzeb i wybudować dom, który w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom.

Zalety domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym:

są to domy wygodne i przestronne z dobrze rozplanowanym rozkładem pomieszczeń, garaż pomieści dwa samochody.

Nasze propozycje domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

Projekt domu TIAMONA

DM-6682

Pow. m.: 118 m2

Projekt domu LIMAK

DM-6688

Pow. m.: 151 m2

Zobacz także:

projekty domów jednorodzinnych

projekty domów jednorodzinnych bez garażu

projekty domów jednorodzinnych bez poddasza

projekty domów jednorodzinnych bliźniaków

projekty domów jednorodzinnych dwulokalowych

projekty domów jednorodzinnych luksusowych

projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem

projekty domów jednorodzinnych piętrowych

projekty domów jednorodzinnych szeregowych

projekty domów jednorodzinnych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów jednorodzinnych z piwnicą

projekty domów jednorodzinnych z płaskim dachem

projekty domów jednorodzinnych z poddaszem bez garażu

projekty domów z garażem na dwa samochody

projekty domów jednorodzinnych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym