Projekty rezydencji parterowych

Chociaż wielu ludziom rezydencja może się kojarzyć z dużym budynkiem, który koniecznie musi posiadać, co najmniej jedno piętro, to tak naprawdę dzisiaj możemy z powodzeniem postawić sobie wygodną parterową rezydencję i ewentualnie wzbogacić ją dodatkowo o poddasze lub podpiwniczenie, w zależności od tego, czy mamy jakieś plany na zagospodarowanie tej dodatkowej przestrzeni.

Gotowe projekty rezydencji parterowych są zróżnicowane ze względu na powierzchnię użytkową budynku oraz ze względu na rozkład i funkcjonalność pomieszczeń wewnątrz budynku. Nasze projekty są także zróżnicowane ze względu na możliwość wpisania się w działki o różnym kształcie, czy ze względu na kąt nachylenia dachu i rodzaj zadaszenia. Rezydencje parterowe są projektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów architektonicznych oraz zachwycają swoją stylistyką i estetyką, żeby zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Nasze projekty rezydencji parterowych, to także nowoczesne podejście do zagadnienia energooszczędności, nasze projekty spełniają  parametry energetyczne oraz wszystkie obowiązujące normy, pomyślane holistycznie obiekty z odpowiednio i ergonomicznie zaprojektowanymi wnętrzami, to nie tylko oszczędność energii i oszczędność pieniędzy, ale także dbałość o środowisko.

Nasze propozycje parterowych rezydencji

Projekt domu MUROWANIEC

DM-6158

Pow. m.: 156 m2

Projekt domu MUROWANIEC B

DM-6158B

Pow. m.: 163 m2

Projekt domu TOMASZÓW

DM-6176

Pow. m.: 157 m2

Wyznacznikiem  rezydencji parterowych oprócz okazałej formy jest także obecność dodatkowych pomieszczeń rekreacyjnych, które można przeznaczyć na salę kinową, saunę, czy siłownię. Dodatkowo duże przeszklenia w salonie z wyjściem na taras powodują optyczne powiększenie przestrzeni użytkowej  z możliwością bezpośredniego wyjścia na ogród lub taras, na którym można biesiadować, czy po prostu pooddychać świeżym powietrzem i patrząc na ogród popijać poranną kawę. Bez przeszkód można zaprojektować przy parterowej rezydencji werandę lub zadaszyć taras, aby wydłużyć sobie możliwość pobytu na świeżym powietrzu nawet podczas niepogody.  

W projekcie rezydencji parterowej ważne jest również odpowiednie usytuowanie projektu w ramach działki, dlatego nasi projektanci proponują wiele różnych rozwiązań i projektów, które będą mogły się wpisać zarówno na działki wąskie jak i działki ze spadkiem.

Kolejną kwestii przy wyborze rezydencji parterowej jest decyzja, czy będziemy chcieli posiadać garaż w bryle domu, czy garaż wolnostojący i na ile stanowisk ten garaż chcemy wybudować. Garaż może także z różnych stron przylegać do ściany domu.

W stylistyce rezydencji parterowych dobrze prezentuje się wielospadowy dach, ale jeżeli jesteście państwo zwolennikami nowoczesnej architektury i warunki zabudowy na to pozwalają, to równie dobrze można wybrać dach płaski lub dach o niskim kącie nachylenia.

Parterowa rezydencja ma wiele zalet, rozłożenie wszystkich stref dziennych na jednym poziomie jest bardzo wygodne, nie musimy się wspinać po schodach do sypialni, co z pewnością docenią seniorzy i rodzice z małymi dziećmi. Parterowa rezydencja pozostawia swobodę komunikacji, a wyjście do ogrodu można zaprojektować nie tylko z salonu, ale także z innych pomieszczeń. 

Nasza kolekcja gotowych projektów rezydencji parterowych z pewnością znajdzie uznanie w oczach inwestorów poszukujących tego rodzaju rozwiązań. Na naszej stronie internetowej znajdują się wyczerpujące informacje dotyczące każdego projektu wraz z jego szacunkowym kosztorysem. Ale w przypadku pytań i wątpliwości nasi eksperci chętnie odpowiedzą na każde pytanie oraz doradzą i poinformują, jakich zmian w projekcie możecie Państwo dokonać sami a do których zmian trzeba będzie zrobić przeróbki architektoniczne.     

Zalety rezydencji parterowych – oprócz eleganckiej stylistyki domu o charakterze rezydencji, projekty rezydencji parterowych posiadają bardzo dobrze zaprojektowany i funkcjonalny program pomieszczeń.

Nasze propozycje parterowych rezydencji

Projekt domu EŁK

DM-6471

Pow. m.: 180 m2

Projekt domu MIŁÓW

DM-6532

Pow. m.: 247 m2

rojekt domu HORTENSJÓW

DM-6595

Pow. m.: 209 m2

Projekt domu LIMAK

DM-6688

Pow. m.: 151 m2

Zobacz także:

projekty domów parterowych

projekty domów drewnianych parterowych

projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów kanadyjskich parterowych

projekty domów nowoczesnych parterowych

projekty domów parterowych bez garażu

projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

projekty domów parterowych bez garażu i poddasza

projekty domów parterowych bez garażu z kotłownią

projekty domów parterowych bez poddasza

projekty domów parterowych bliźniaków

projekty domów parterowych do 100m2

projekty domów parterowych do 120m2

projekty domów parterowych do 120m2 bez poddasza

projekty domów parterowych do 70m2

projekty domów parterowych do 90m2

projekty domów parterowych dużych

projekty domów parterowych dwurodzinnych

projekty domów parterowych luksusowych

projekty domów parterowych małych

projekty domów parterowych na wąską działkę

projekty domów parterowych na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych w kształcie litery l

projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym

projekty domów parterowych z garażem

projekty domów parterowych z garażem bez poddasza

projekty domów parterowych z garażem do 100m2

projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych z garażem i kotłownią

projekty domów parterowych z piwnicą

projekty domów parterowych z płaskim dachem

projekty domów parterowych z poddaszem do 100m2

projekty domów parterowych z poddaszem i garażem

projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym bez garażu

projekty domów parterowych z tarasem

projekty willi parterowych

projekty willi i rezydencji

projekty rezydencji luksusowych

projekty rezydencji małych

projekty rezydencji nowoczesnych

projekty rezydencji w stylu amerykańskim

projekty willi dużych

projekty willi luksusowych

projekty willi miejskich

projekty willi nowoczesnych

projekty willi parterowych