Projekty domów kanadyjskich parterowych

W tej kolekcji mamy do zaproponowania dla Państwa kolekcję domów kanadyjskich parterowych. Tą nazwą określamy domy drewniane budowane w technologii szkieletowej. Domy drewniane już od dłuższego czasu cieszą się w naszym kraju dużym powodzeniem, a ich właściciele są zadowoleni z mieszkania w domu drewnianym i chwalą sobie szybkość budowy domu, jego niższą cenę oraz zdrowe warunki mieszkaniowe, jakie panują w domu z naturalnego budulca.  

Podstawą do zbudowania domu kanadyjskiego parterowego jest dobra technologia i dobry materiał, zatem jeżeli decydujemy się na budowę takiego domu, to warto dobrze wybrać firmę budowlaną. Najlepiej postawić na sprawdzoną firmę, która ma na koncie wiele takich budów, porozmawiać z właścicielami o tym jak się mieszka w takim domu i dowiedzieć się, jakie oni widzą wady i zalety. W takiej sytuacji będzie można uniknąć powtórzenia potencjalnych błędów przy budowie naszego domu.

Nie zawsze domy te cieszyły się dobrą opinią, ale trzeba uczciwie przyznać, że dobrze zbudowany dom kanadyjski parterowy przy odpowiedniej technologii i fachowości niczym się nie różni od domu murowanego, ani trwałością, ani wygodą mieszkania. Można powiedzieć, że nawet ma więcej zalet, bo jest naturalny, drewno jest dobrym izolatorem, a do tego możemy go postawić w korzystniejszej cenie i zdecydowanie w krótszym czasie.

Nasze propozycje domów kanadyjskich parterowych

Projekt domu AZALINEK

DM-6617

Pow. m.: 126 m2

Projekt domu VIVIUM

DM-6692

Pow. m.: 48 m2

Szybka budowa domu kanadyjskiego parterowego z pewnością będzie zachętą dla wszystkich, którzy w krótkim czasie potrzebują wprowadzić się do własnego domu, bo być może znaleźli się w takiej sytuacji, że nie mogą pozwolić sobie na kilka lat budowy domu murowanego. Dom kanadyjski parterowy można wybudować pięć razy szybciej niż tradycyjny. Można go postawić nawet w niecały rok.

Domy kanadyjskie parterowe często też są wybierane przez posiadaczy działek rekreacyjnych, niewielki parterowy dom kanadyjski, postawiony szybko i niedrogo będzie z powodzeniem służył nam przez lata do błogiego wypoczynku na łonie natury. Sami zdecydujemy jak duży ma być, ile ma posiadać pokoi, ale zdecydowanie jesteśmy w stanie bardzo krótko po zakupie działki móc z niego korzystać.

Niewątpliwą zaletą domu kanadyjskiego parterowego jest jego budulec, domy takie są bardzo energooszczędne szybko się ogrzewają, zatem przychodząc do zimnego domu w bardzo krótkim czasie jesteśmy w stanie go ogrzać, szczególnie, gdy postawimy na rodzaj domu pasywnego.

Domy kanadyjskie parterowe są bardzo atrakcyjne wizualnie, mogą być eleganckie, mogą być nowoczesne, dodatkowego uroku domowi możemy dodać stosując różne okładziny elewacyjne i kolory dachówek.

W zależności od potrzeb możemy postawić zarówno mały dom kanadyjski parterowy jak i większy bardziej rozbudowany. Od naszej decyzji będzie zależało, czy gotowy projekt, który wybierzemy będzie posiadał garaż, czy może będzie to dom bez garażu, ale za to z poddaszem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać projekt z garażem dwustanowiskowym.

W celu zapoznania się z naszą kolekcją gotowych projektów domów kanadyjskich parterowych zapraszamy wszystkich inwestorów do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której nasi architekci prezentują swoje projekty domów w różnych kolekcjach.

Nasza kolekcja gotowych projektów domów jest bardzo bogata, dlatego każdy będzie mógł znaleźć projekt dla siebie, ale gdyby się okazało, że jakiś projekt chcielibyście Państwo dostosować do swoich potrzeb, to również jest taka możliwość, należy w tym celu skontaktować się z biurem architektonicznym KB Projekt.

Zalety domów kanadyjskich parterowych:

ciepłe i cieszące oko projekty, wygodnych domów jednorodzinnych z naturalnego budulca

Zobacz także:

projekty domów parterowych

projekty domów drewnianych parterowych

projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów nowoczesnych parterowych

projekty domów parterowych bez garażu

projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

projekty domów parterowych bez garażu i poddasza

projekty domów parterowych bez garażu z kotłownią

projekty domów parterowych bez poddasza

projekty domów parterowych bliźniaków

projekty domów parterowych do 100m2

projekty domów parterowych do 120m2

projekty domów parterowych do 120m2 bez poddasza

projekty domów parterowych do 70m2

projekty domów parterowych do 90m2

projekty domów parterowych dużych

projekty domów parterowych dwurodzinnych

projekty domów parterowych luksusowych

projekty domów parterowych małych

projekty domów parterowych na wąską działkę

projekty domów parterowych na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych w kształcie litery l

projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym

projekty domów parterowych z garażem

projekty domów parterowych z garażem bez poddasza

projekty domów parterowych z garażem do 100m2

projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych z garażem i kotłownią

projekty domów parterowych z piwnicą

projekty domów parterowych z płaskim dachem

projekty domów parterowych z poddaszem do 100m2

projekty domów parterowych z poddaszem i garażem

projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym bez garażu

projekty domów parterowych z tarasem

projekty rezydencji parterowych

projekty willi parterowych