Projekty domów parterowych bliźniaków

Kolekcja domów parterowych bliźniaków, jak sama nazwa wskazuje zawiera kolekcję domów, których rozkład pomieszczeń rozłożony jest na jednej kondygnacji, a do tego są domami bliźniaczymi, czyli układ jednego mieszkania stanowi lustrzane odbicie drugiego. Domy bliźniacze parterowe mogą przylegać do siebie tylnymi ścianami albo bocznymi, niektóre projekty mogą za także za punkt styczny uznać garaże znajdujące się między domami bliźniaczymi.  

Innym rodzajem domu bliźniaczego są domy szeregowe, które budowane są bliźniaczo jeden koło drugiego i przylegają do siebie bocznymi ścianami. Domy szeregowe bardzo często wybierają deweloperzy, bo tak naprawdę przy projektowaniu bliźniaczego segmentu można tą ilość segmentów mnożyć i stawiać te budynki w różnych konfiguracjach. Większy dom bliźniaczy parterowy wymaga większej działki, dlatego niekiedy korzystniej dla dewelopera jest zbudować dom posiadający piętro lub poddasze, ale jeżeli posiadamy dużą działkę, to nie da się ukryć, że dom parterowy będzie dużo bardziej wygodny w codziennym użytkowaniu niż kilkukondygnacyjny dom, który wymaga codziennego wychodzenia po schodach.  

Decyzja o tym, czy dom bliźniaczy chcielibyśmy postawić w konfiguracji parterowej, czy piętrowej należy wyłącznie do naszych inwestorów, my możemy jedynie doradzić a zwiększając wybór projektów, dla naszych klientów możemy zaproponować poszczególne kolekcje projektów domów. Kolekcja projektów domów parterowych bliźniaków zawiera zarówno niewielkie jak i duże domy dwurodzinne w zabudowie bliźniaczej, które są niezwykle funkcjonalnie i pomysłowo zaprojektowane. Ich przyjemna architektura doskonale wpisze się w krajobraz naszych polskich przedmieść. W zależności od upodobań budowlanych możecie Państwo wybierać pośród domów budowanych w technologii drewnianej, a także murowanej

Nasze propozycje domów parterowych bliźniaków

Projekt domu CZARTAWA

DM-6526

Pow. m.: 109 m2

Projekt domu NOSTRZYK

DM-6639

Pow. m.: 129 m2

Pośród domów bliźniaczych znajdują się także projekty domów czterorodzinnych, które są  alternatywą dla domów szeregowych. Parterowe domy czterorodzinne w zabudowie bliźniaczej są kolejną propozycją domów, dla inwestorów budujących domy wielorodzinne. Domy parterowe będą bardziej komfortowe i zapewnią lokatorom więcej prywatności niż domy ustawione szeregowo, a z pewnością będą wygodniejsze od domów zawierających piętro, czy poddasze. 

W zależności od potrzeb inwestorów domy bliźniacze parterowe mogą być niewielkie i zawierać segment o wielkości do 70m2 albo duże o znacznie większym metrażu. W zależności od potrzeb i rodzaju inwestycji mogą też być prostsze w konstrukcji i tańsze w budowie lub posiadać znacznie bardziej rozbudowaną bryłę, a co za tym idzie, będą nieco droższe. 

Kolejną kwestią jest garaż w gotowych projektach domów parterowych bliźniaków. Garaż może być jednostanowiskowy lub dwustanowiskowy, różne są także możliwości umiejscowienia garażu w projekcie domu dwu lub wielorodzinnego. Garaż może zostać zaprojektowany po zewnętrznych częściach domu, lub może być punktem stycznym pomiędzy budynkami bliźniaczymi.

Oczywiście iwestycja w bliźniak jest bardzo dobrym rozwiązaniem także dla rodziny lub przyjaciół, którzy chcieliby posiadać domy jednorodzinne. Koszt budowy bliźniaka będzie wtedy znacząco mniejszy, oszczędności generuje także kupno działki a dodatkowo oszczędności zwrócą się w późniejszym użytkowaniu.

Projekty domów parterowych bliźniaków mogą być zaprojektowane na różne rodzaje działek, można wśród nich znaleźć domy przeznaczone na działki wąskie lub działki o nietypowym kształcie.

Nasza propozycja gotowych projektów domów parterowych bliźniaków zawiera na tyle różnorodną ofertę, zarówno pod względem wielkości domu jak i jego kształtu oraz stylu założenia, że każdy nasz klient znajdzie najlepszy projekt dla siebie.  

Zalety domów parterowych bliźniaków - są to domy dwu lub wielo rodzinne, które są wygodne i komfortowe, a na dodatek gwarantują oszczędności przy użytkowaniu.

Zobacz także:

projekty domów parterowych

projekty domów drewnianych parterowych

projekty domów jednorodzinnych parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów kanadyjskich parterowych

projekty domów nowoczesnych parterowych

projekty domów parterowych bez garażu

projekty domów parterowych bez garażu do 100m2

projekty domów parterowych bez garażu i poddasza

projekty domów parterowych bez garażu z kotłownią

projekty domów parterowych bez poddasza

projekty domów parterowych do 100m2

projekty domów parterowych do 120m2

projekty domów parterowych do 120m2 bez poddasza

projekty domów parterowych do 70m2

projekty domów parterowych do 90m2

projekty domów parterowych dużych

projekty domów parterowych dwurodzinnych

projekty domów parterowych luksusowych

projekty domów parterowych małych

projekty domów parterowych na wąską działkę

projekty domów parterowych na wąską działkę z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych w kształcie litery l

projekty domów parterowych z dachem dwuspadowym

projekty domów parterowych z garażem

projekty domów parterowych z garażem bez poddasza

projekty domów parterowych z garażem do 100m2

projekty domów parterowych z garażem dwustanowiskowym

projekty domów parterowych z garażem i kotłownią

projekty domów parterowych z piwnicą

projekty domów parterowych z płaskim dachem

projekty domów parterowych z poddaszem do 100m2

projekty domów parterowych z poddaszem i garażem

projekty domów parterowych z poddaszem użytkowym bez garażu

projekty domów parterowych z tarasem

projekty rezydencji parterowych

projekty willi parterowych

projekty domów bliźniaków

projekty domów bliźniaczych na wąską działkę

projekty domów bliźniaczych nowoczesne

projekty domów bliźniaków bez garażu

projekty domów dwurodzinnych bliźniaki

projekty domów jednorodzinnych bliźniaków

projekty domów małych bliźniaków

projekty domów z płaskim dachem, bliźniaków