Projekty domów jednorodzinnych szeregowych

Nasza kolekcja projektów domów jednorodzinnych szeregowych, to oferta skierowana szczególnie w stronę deweloperów. Mogą być nimi bardzo różne podmioty, spółdzielnie mieszkaniowe, gminy, czy prywatne przedsiębiorstwa zajmujące się budową i odsprzedażą lub wynajmem mieszkań.

Domy w zabudowie szeregowej są coraz częściej budowane na nowopowstałych osiedlach w centrach miast lub na podmiejskich działkach, stały się doskonałą alternatywą pomiędzy domem jednorodzinnym wolnostojącym a blokiem, czy kamienicą. Bardzo często są projektowane w taki sposób, aby każdy mieszkaniec szeregowca miał swój ogródek i osobne wejście zapewniające maksimum komfortu i prywatności. Mogą to być dwupoziomowe lokale, ale posiadamy w swojej kolekcji także projekty, w których jedno mieszkanie znajduje się na piętrze a drugie na parterze - wówczas do mieszkań prowadzących na piętrze można zaprojektować schody prowadzące od drugiej strony budynku.

Oprócz ogródka każdy mieszkaniec domu jednorodzinnego szeregowego może posiadać swój garaż, w zależności od założeń dewelopera garaże mogą stanowić szereg oddzielnych budynków, jak to się często spotyka na osiedlach, ale równie dobrze mogą się znaleźć w podpiwniczeniu domu szeregowego, lub zostać wbudowane w bryłę każdego segmentu.

Nasze propozycje domów jednorodzinnych szeregowych

Projekt budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej

DM-6502

Pow. m.: 1019 m2

Projekt domu LILIÓW

DM-6563

Pow. m.: 134 m2

Projekt domu STOKROTEK

DM-6567

Pow. m.: 134 m2

Domem w zabudowie szeregowej może być klasyczny bliźniak z dwoma mieszkaniami, ale może być to też budowla dla czterech lub więcej rodzin. Domy jednorodzinne szeregowe doskonale wpasują się w wąską i nietypową działkę, szczególnie wzdłuż drogi - będzie to bardzo wygodne miejsce żeby każdy mieszkaniec miał dobry dojazd do swojego segmentu.

Dom jednorodzinny szeregowy jest świetną propozycją dla kogoś, kto nie chciałby mieszkać w blokowisku w samym centrum miasta, a jednocześnie z różnych powodów nie może zbudować własnego domu wolnostojącego. Nie da się ukryć, że jest to doskonała ekonomiczna alternatywa dla jednorodzinnego domu. Budując dom jednorodzinny musielibyśmy przede wszystkim zainwestować w działkę i rozpocząć długi i żmudny proces budowy. Nie ponosimy kosztów budowy ani nie angażujemy naszego cennego czasu doglądając ekipy budowlanej, zajmując się zaopatrzeniem i rozwiązując wiele problemów napotkanych po drodze, a jedynie kupujemy gotowy produkt, w cenie znacznie atrakcyjniejszej niż musielibyśmy zainwestować we własną budowę.

Coraz częściej spółdzielnie mieszkaniowe powiększając tereny osiedli, którymi zarządzają inwestują w budownictwo szeregowe i proponują mieszkańcom mieszkania w domach jednorodzinnych szeregowych, wiedząc, że jest to atrakcyjna propozycja dla rodzin poszukujących swojego własnego mieszkania.

Projekty domów jednorodzinnych szeregowych mogą mieć bardzo różny metraż mieszkań, oraz różny układ pomieszczeń, w naszej kolekcji projektów szeregowców można znaleźć projekty niewielkich mieszkań szeregowych składających się z salonu, kuchni, łazienki  dodatkowego pokoju, ale mogą być to naprawdę duże i wygodne apartamenty z sypialniami umieszczonymi na poddaszu. Kolejny wybór dotyczy stylu architektonicznego projektów domów jednorodzinnych szeregowych. Szeroki wybór projektów sprawia, że wygodna zabudowa szeregowa wpisze się w każdy krajobraz, zarówno w miejski, nowoczesny i industrialny styl, jak również tradycyjny styl często spotykany na przedmieściach.|


Biuro architektoniczne KB projekt zaprasza wszystkich zainteresowanych inwestorów do obejrzenia kolekcji projektów domów jednorodzinnych szeregowych i wybrania gotowego projektu, który najbardziej odpowiada zaplanowanej przez nich inwestycji mieszkaniowej.

Zalety domów jednorodzinnych szeregowych:

jest to doskonała ekonomiczna alternatywa dla domu wolnostojącego i mniejsze koszty utrzymania.