Projekty domów nowoczesnych szeregowych

Nasza oferta projektów domów nowoczesnych szeregowych, to w szczególności oferta dla deweloperów budujących domy wielorodzinne, ale i inwestorzy dysponujący nieco większym skrawkiem ziemi będą zainteresowani projektami domów szeregowych dwu lub kilku rodzinnych. Są to projekty o bardzo nowoczesnym charakterze doskonale wpisujące się w miejskie, silnie zurbanizowane otoczenie, ale wśród nich znajdziemy także takie, które pokryte dwuspadowym dachem wpiszą się równie doskonale w podmiejski, bardziej zielony krajobraz.

Projekty naszych nowoczesnych domów szeregowych, to doskonała propozycja na zaprojektowanie wygodnych i funkcjonalnych osiedli, zarówno złożonych z wielopiętrowych bloków jak i z domów szeregowych, w których każda rodzina może się poczuć tak jakby mieszkała w swoim jednorodzinnym domu.

Domy w zabudowie szeregowej stały się bardzo popularne, ponieważ pozwalają zachować maksimum prywatności przy jednoczesnym mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Taka opcja jest doskonałym środkiem pomiędzy mieszkaniem w domu jednorodzinnym, a wielopiętrowym blokiem. Mieszkania w domu szeregowym mogą mieć znacznie większy metraż niż mieszkania w bloku a do tego można liczyć na własny garaż, czy ogródek. No i jeżeli chodzi o koszt zakupu mieszkania w domu nowoczesnym szeregowym, to także może być znacznie korzystniejszy, niż budowa domu jednorodzinnego wolnostojącego.

Nowoczesne domy szeregowe zaprojektowane przez naszych projektantów, oprócz współczesnego designu są przede wszystkim niezwykle funkcjonalne i zaprojektowane w taki sposób, aby zaspokoić wymagania zarówno inwestorów jak i przyszłych użytkowników. W zależności od potrzeb, budynki wielorodzinne mogą posiadać różną ilość pięter oraz różną ilość mieszkań. Uniwersalność projektów powoduje, że mogą być one wykorzystane na osiedlach w rozlicznych konfiguracjach. Dla mieszkańców nasi projektanci postarali się o wygodne apartamenty, które maksymalnie wykorzystują przestrzeń, dla wygodnego i komfortowego mieszkania.

Nasze propozycje domów nowoczesnych szeregowych

Projekt domu LILIÓW

DM-6563

Pow. m.: 134 m2

Projekt domu STOKROTEK

DM-6567

Pow. m.: 134 m2

Przy projektowaniu naszych nowoczesnych domów szeregowych stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne zwracając szczególną uwagę na przepisy BHP oraz przepisy przeciwpożarowe. Proponowane przez naszych projektantów materiały do budowy są materiałami o bardzo wysokich parametrach, a jednocześnie prosta bryła i nieskomplikowane rozwiązania architektoniczne powodują, że sama budowa będzie dla inwestora opłacalna ekonomicznie.

Zaprojektowane budynki są energooszczędne, co pozwoli także przyszłym lokatorom na płacenie mniejszych rachunków. W zależności od potrzeb inwestora lub dewelopera domy nowoczesne szeregowe mogą posiadać podpiwniczenie, w którym lokatorzy mogą urządzić sobie komórki lokatorskie do przechowywania sprzętu sportowego lub do wykorzystania ich jako tradycyjne piwnice do przechowywania warzyw, czy przetworów domowych. 

Domy nowoczesne szeregowe mogą również posiadać garaże w zależności od potrzeb inwestorów lub od projektu samego osiedla. Istnieje możliwość zaprojektowania garaży w przyziemiu budynku, ale także zaprojektowanie zabudowanych szeregowo garaży na osiedlu. 

Nasi projektanci obserwując najnowsze trendy budowlane i technologie proponują coraz bardziej funkcjonalne i ergonomiczne projekty. Deweloperzy oraz inwestorzy pozostają z nami w stałym kontakcie i dzięki ich opiniom możemy stale ulepszać nasze propozycje projektów, aby zaspokajać wszystkie potrzeby zarówno istotne z punktu widzenia inwestorów jak i z punktu widzenia docelowych użytkowników - czyli mieszkańców domów nowoczesnych szeregowych.       

Zalety domów nowoczesnych szeregowych – domy nowoczesne szeregowe, to bardzo dobra i opłacalna inwestycja z punktu widzenia inwestora, ale także wygodne mieszkanie z punktu widzenia przyszłych użytkowników szeregowca.