Projekty domów luksusowych

Znalezione projekty: 32

Pojęcie luksusu dla każdego z nas może oznaczać coś zupełnie innego, dla jednych luksusem może być już posiadanie własnego jednorodzinnego domu, a dla innych luksus będzie oznaczał mieszkanie w ogromnej ekskluzywnej willi z basenem. Ale nawet z definicji samego słowa „luksus” wynika, że luksus to coś drogiego, coś wartościowego i coś, co jest zbytkiem, jest to przepych i zdecydowanie więcej niż przeciętność.

Wśród projektów domów luksusowych znajdziemy duże i wygodne wille i rezydencje. Domy luksusowe w większości charakteryzują się dużą przestrzenią mieszkalną i posiadają wiele więcej dodatkowych pomieszczeń, które pełnią funkcje rekreacyjne czy rozrywkowe.

Domy luksusowe charakteryzują się bardzo wysokim standardem i niebanalnym wyglądem, często elewacje domów luksusowych są bardzo ciekawe, bogato zdobione sztukaterią i ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi. Ważne jest też, aby taki projekt był jednocześnie symetryczny i elegancki.

Domy luksusowe mogą swoim wyglądem nawiązywać do budynków klasycznych, dworów, czy pałacyków, ale równie dobrze inwestorzy poszukujący domów luksusowych mogą postawić na projekt domu o bardzo nowoczesnej architekturze z licznymi przeszkleniami i prostą bryłą.

Domy luksusowe można wybudować jako wygodną parterową rezydencję, ale także jako wysoki piętrowy budynek, jest oczywiście także możliwość postawienia domu parterowego, czy piętrowego z poddaszem.

Oprócz wyglądu zewnętrznego projekt domu luksusowego powinien posiadać także piękne i ciekawie zaprojektowane wnętrze, z zastosowaniem nietypowych rozwiązań i z zastosowaniem ekskluzywnych materiałów do wykończenia wnętrz. Duży ładnie zaprojektowany kominek lub kilka kominków w całym domu, liczne gzymsy i kolumienki oraz łuki dodadzą wnętrzom eleganckiego, pałacowego sznytu, a w przypadku, gdy inwestor postawi na minimalizm, luksusowego wygląd wnętrza będzie można uzyskać poprzez użycie odpowiednich materiałów wykończeniowych i dodatków.

Z pewnością przy każdym domu luksusowym powinien znaleźć się przestronny garaż, w którym będzie można zaparkować większą ilość samochodów, a w niektórych przypadkach także podpiwniczenie, które pozwoli dodatkowo poszerzyć funkcję użytkową domu.

Dom luksusowy to dom nowoczesny pod względem zastosowanej w nim technologii oraz zaprojektowanych systemów, dom luksusowy, to także dom energooszczędny oraz dom, w którym znajdą się niezwykle funkcjonalne i przestronne wnętrza.

Wśród domów luksusowych z pewnością można będzie wybrać dom z basenem na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Luksusowa rezydencja powinna dać właścicielowi poczucie niezależności, przestrzeni i dużej swobody. Oraz poczucie posiadania wartościowego oraz drogiego domu.

Kolekcja gotowych domów luksusowych powstała z myślą o naszych najbardziej wymagających inwestorach, dlatego nasi architekci dołożyli wszelkich starań, aby spełnić te oczekiwania wobec naszych klientów. Żeby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć naszą kolekcję projektów dużych domów o charakterze rezydencji i wybrać projekt najbardziej odpowiadający oczekiwaniom.

Nasi architekci zdają sobie sprawę z tego, że inwestor budujący dom luksusowy będzie miał dodatkowe wymagania, dlatego są gotowi wnieść poprawki do istniejących projektów, aby domy otrzymały dodatkowe funkcjonalności. Istnieje też możliwość zaprojektowania domu na indywidualne zamówienie. Takie projekty szyte na miarę będą również dobrą alternatywą dla tych, którzy poszukują nietypowych rozwiązań, bądź rozwiązań, których nie znajdą w gotowych projektach domów luksusowych.

Zalety domów luksusowych są to ciekawe propozycje domów, które wyróżniają się swoim przepychem i rozmiarami pośród innych projektów.