Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt BRIGA 2 L-6698 Projekt BRIGA 2 L-6698 - l-6698 briga 2 wersja lustrzana Jestem zainteresowany zakupem projektu, ale z aranżacji działki wynika, że bardziej pasowało by nam lustrzane odbicie - czy jest taka wersja? Druga wątpliwość to dość archaiczne ogrzewanie. Kwestia zmiany na pomp ciepła, ogrzewanie podłogowe z rekuperacją mieści się w granicach dopuszczalnych zmian. Pytanie czy dach wytrzyma panele PV i w jakiej ilości.? z góry dziękuję za szybką odpowiedź, pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Janusz 2021-08-08 22:25:18 4 2021-08-09 08:12:27
Odbicie lustrzane Briga 2 Małe uzupełnienie - chodzi mi o odbicie lustrzane wzdłuż krótszej osi, czyli wejście po prawej (jak na standardowym projekcie), kotłownia na dole, salon na górze , taras po lewej stronie projektu.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Janusz 2021-08-09 07:29:04 0
Re: Dzień dobry, przesyłamy link do odbicia lustrzanego tego projektu: https://www.kbprojekt.pl/2005/briga. Do projektu dołączamy bezpłatnie zgody na dowolne zmiany (w tym również zgodę na zmianę sposobu ogrzewania). Może Pan po zakupie projektu na etapie adaptacji do działki poprosić architekta lokalnego, aby takie zmiany wprowadził. Natomiast dodanie wentylacji mechanicznej oraz paneli jest zmianą nieistotną według Prawa Budowlanego, która nie wymaga przeprojektowywania. Może Pan ją wykonać na etapie budowy, poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-08-09 08:11:37 0