Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt CELOZJA B DM-6616 B Projekt CELOZJA B DM-6616 B - CELOZJA B Kod: DM-6616 B Witam. Jestem zainteresowany projektem w/w domu. Chciałbym jednak zmienić w niem nieco układ pomieszczeń oraz wymiary z 13/ 8 m na 12,5 /8,5 metra. Zlikwidować chciałbym też wnękę na wiatrołap gdyż w odzyskowi dorobiłbym tam daszek nad drzwi wejściowe. W pomieszczeniu technicznym nie będzie kotła na paliwo stałe lecz pompa ciepła, zaś sam komin do kominka byłby w salonie, którego chciałbym przenieść na na drugą stronę budynku. Oczywiście wszystko mogę narysować jakie zmiany mnie interesują żeby było przejrzyście. Podaję swój nr telefonu: 607767333 Pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Karol Leszczyński 2022-10-16 16:33:43 1 2022-10-17 10:19:44
Re: Dzień dobry, wszystkie te zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki, dajemy na to bezpłatną zgodę. Możemy również przygotować taki projekt na indywidualne zamówienie. Gdyby był Pan zainteresowany to prosimy o kontakt na biuro@kbprojekt.pl lub 535261161. Pozdrawiamy.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2022-10-17 10:19:44 0