Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - fundament Witam, jaki fundament jest proponowany w tym projekcie? Ławy czy płyta fundamentowa?
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomek 1 2020-01-20 08:54:20
Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - powiększenie łazienki Witam, czy istnieje możliwość powiększenia łazienki kosztem zmniejszenia kotłowni?
Autor: Odp. Ostatnia:
Alicja 1 2019-11-08 11:45:14
Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - Zmiany w projekcie. Witam. Jaki byłby koszt podniesienia wysokości domu do 7 m., poprzez dodanie ścianki kolankowej?
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert Wnuk 1 2018-12-20 14:52:37
Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - Zmiany w projekcie Dzień dobry! Chciałbym zapytać jaki byłby koszt tego projektu z podniesionym dachem (podniesienie ścianki kolankowej), poszerzonym oknem w salonie na całą ścianę, dodaniem jednego okna w garderobie i skróceniem budynku od strony salonu o ok. 1,5 metra?
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2018-11-19 08:21:59
Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - Zmiany w projekcie Poszukuję projektu na wąską działkę. Moją uwagę zwrócił projekt Złotlinek B. Mam jednak pewne przemyślenia i własne propozycje, dlatego chciałbym zapytać czy istnieje możliwość zmian dotyczących; -zaprojektowania ścianki kolankowej jak w projekcie DM-6662 Miłaczyn i podniesienie wysokości antresoli ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr K. 1 2018-10-23 14:43:52
Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - ZŁOTLINEK, MIŁACZYN Witam, czy jest możliwość doprojektowania garażu jednostanowiskowego do ww. projektów. Oraz w projekcie Miłoczyn usunięcia tego dodatkowo. Jak to wygląda od strony finansowej. A może jest jakiś gotowy projekt niedużego domu z antresolą i garażem. Wymiary działki to 20x50. pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Krystian Irzyk 1 2018-10-15 15:13:00
Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - Najlepsze życzenia dla KBProjekt ! Właśnie otrzymałem ten projekt zakupiony w promocji za 900 zł, jestem mega zadowolony.
Autor: Odp. Ostatnia:
Sebastian 0
Dodaj nowy temat