Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B Projekt ZŁOTLINEK B DM-6596 B - ad. zmian w projekcie DM-6596 ZłotolinekB Dzień Dobry, jestem zainteresowana tym projektem, mam kilka pytan; czy można byłoby; - wydłużyć dom od strony tarasu o 1m, - przenieść wejście do domu, - zrobić lukarnę w dachu i podnieść dach wyżej, tak aby strych był wygodniejszy do mieszkania, bo rozumiem, że zmiana układu ścian wewnętrznych jest bezproblemowa? Na jakim etapie trzeba dokonać ww zmian? Pozdrawiam, E. Hościłowicz
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
eliza_hoscilowicz@wp.pl 2020-05-07 20:01:58 1 2020-05-08 08:04:28
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy zgody na dowolne modyfikacje w projekcie, w tym również zgodę na powiększenie budynku, zrobienie lukarny, podniesienie dachu. Zmianę tą należy wprowadzić u architekta lokalnego na etapie adaptacji do działki. Natomiast według Prawa Budowlanego przeniesienie drzwi jest nieistotnym odstępstwem od projektu i nie wymaga przeprojektowywania, zatem to może Pan wprowadzić na etapie budowy poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-05-08 08:04:28 0