Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt OMAN DM-6658 Projekt OMAN DM-6658 - Pytania dotyczące projektu OMAN Kod: DM-6658 Witam, jestem poważnie zainteresowany ww projektem. To co mnie najbardziej interesuje to czy w szacunkowym kosztorysie uwzględniono koszt pompy ciepła? Nie znalazłem też informacji o tym, czy uwzględnione jest ogrzewanie podłogowe, czy tradycyjnymi grzejnikami? Jest możliwość uzyskania kosztorysu/zestawienia materiałów dla wyliczenia we własnym zakresie kosztów budowy?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Rafał Przybylski 2021-03-11 19:02:43 1 2021-03-15 10:53:23
Re: Dzień dobry, w szacunkowym kosztorysie jest informacja, że stan deweloperski uwzględnia instalacje elektryczne i sanitarne. Natomiast prosimy pamiętać, że to są tylko orientacyjne wyliczenia, a nie kosztorys wykonany w specjalistycznym programie przez kosztorysanta. Na parterze jest ogrzewanie podłogowe, a na poddaszu grzejniki. Do projektu dołączamy zgody na dowolne modyfikację, więc po zakupie projektu na etapie budowy może Pan poprosić kierownika budowy by w całym domu było ogrzewanie podłogowe albo grzejniki. Do tego projektu mamy zestawienie materiałów. Prosimy o mailowy kontakt z biurem te je Panu wyślemy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-03-15 10:53:23 0