Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt BODZISZEK DM-6632 Projekt BODZISZEK DM-6632 - Projekt domu DM-6632 Dzień dobry. Interesuje mnie zakup tego projektu. Chcę u Państwa zamówić go z naniesionymi zmianami : kąt dachu 35 stopni, dach pokryty dachówką ceramiczną, piec do ogrzewania elektryczny. Jaka będzie kwota za projekt z naniesionymi zmianami? Proszę nie odsyłać do lokalnego architekta. Wiem o czym piszę. Pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Anna 2021-03-31 11:22:58 1 2021-03-31 12:02:13
Re: Dzień dobry, jeżeli jest Pani zainteresowana projektem na indywidualne zamówienie to prosimy o skierowanie maila na adres kbprojekt@kbprojekt.pl i w mailu wypisać co chciałaby Pani w tym projekcie zmienić. Ceny projektów indywidualny zaczynają się od kwoty 3600 zł i ostatecznie cena jest uzależniona od powierzchni użytkowej liczonej po podłodze, technologii oraz różnych rozwiązań konstrukcyjnych i instalacyjnych. Więcej na: https://www.kbprojekt.pl/promocja-kb-projekt Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-03-31 12:02:13 0