Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt CHOROSZCZ DM-6160 Projekt CHOROSZCZ DM-6160 - Projekt DM-6160 Witam bardzo serdecznie forumowiczów. Mam małe pytanko. Czy ktoś już postawił dom według tego projektu? (Czy ktoś posiada zdjęcia gotowego już domku?) Ile według was może wynieść "realny" koszt budowy (pomijając koszt działki) na "dzień dzisiejszy" tj. rok 2007? Bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
cool_shark 2007-10-14 18:03:39 1 2013-01-25 15:01:39
RE: Projekt DM-6160 Świetny projekt - zwraca od razu uwagę. Szczególnie rozwiązanie ze skośną ścianką przy jadalni a co za tym idzie balkonem w sypialni. Nadaje to bryłce bardzo nietypowego i ciekawego kształtu. Przestrzeń w środku zaplanowana bardzo zgrabnie, niepokoi mnie tylko wąskie przejście między pokojem dziennym a jadalnią (szczególnie przy otwartych drzwiach) no i zastanawiam się jeszcze czy nie fajnie by było powiększyć trochę bardziej taras, ale to już rzecz indywidualna. Pzdr.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Kuba 2013-01-25 15:01:39 0