Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt BARTNE G DM-6499 G Projekt BARTNE G DM-6499 G - podwójne miejsce garazowe Już dwa tygodnie przeglądamy z mężem setki projektów. Chcemy wybudować dom, w którym parter będzie zajmować przestronny salon i przestronna kuchnia a pokoje dla dzieci i sypialnie będą na poddaszu, plus oczywiście spora łazienka. Koniecznie musimy mieć dwa miejsca garażowe dostawione do całości, ale żeby wyglądało to spójnie z resztą domu. No i właśnie chyba znaleźliśmy nasz wymarzony dom. Bardzo nam się podoba ten projekt. Czy ktoś już może go wybudował i mógłby podać jakieś konkretne informacje na temat kosztów budowy i wykończenia? Pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Karolina 2012-12-10 11:18:18 1 2012-12-11 08:58:25
RE: podwójne miejsce garazowe My również bardzo poważnie zastanawiamy się nad tym projektem, bardzo nam się podoba. Dzwoniłam do biura i dowiedziałam się, że projekt jest bardzo świeży dopiero zaprojektowany dlatego nie ma jeszcze nikogo kto wybudowałby go. Mamy ograniczony budżet dlatego raczej zdecydujemy się na budowę etapową. Najpierw wykończymy parter budynku. W dalszej kolejności poddasze i garaż.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Arleta 2012-12-11 08:58:25 0