Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt KATLEJA 2 L-6634 Projekt KATLEJA 2 L-6634 - Katleja 2 L-6634. Witam Jestem zainteresowany projektem Katleja 2 L-6634. Mam pytanie odnośnie ogrzewania czy kominek może stanowić jedyne źródło ogrzewania do domów jednorodzinnych jak ten w zapytaniu? czy nie będę miał problemów z odbiorem budynku w świetle obowiązujących przepisów prawnych ?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Łukasz 2021-03-18 22:37:17 1 2021-03-19 08:22:45
Re: Dzień dobry, tak w przypadku tego budynku kominek z płaszczem wodnym jest wystarczającym nośnikiem ciepła. Projekt spełnia wszelkie wymagania na rok 2021. Jeżeli Pan chce zmienić ogrzewanie to do projektu dołączamy zgody na dowolne zmiany (również zgodę na zmianę ogrzewania), które może Pan wykonać po zakupie projektu na etapie adaptacji lub na etapie budowy (jeżeli ogrzewanie nie będzie na paliwo stałe). Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-03-19 08:22:45 0