Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt EPIDUS 2 L-6773 Projekt EPIDUS 2 L-6773 - EPIDUS 2 Kod: L-6773 Witam. Interesuje mnie projekt tego domku ale mam pytanie czy zmiana drzwi frontowych jest nie istotna? Rozumiem, że ściany wewnętrzne i okna można dowolnie rozmieszczać. Czy jeśli taras zrobię zabudowany to muszę mieć też na to projekt? chciałabym też z boku domu dobudować komórkę ok 7 m z wejściem ze środka do domu czy na to też muszę mieć pozwolenie albo projekt? Domek będzie stał na działacie rolnej a więc muszę wystąpić o warunki zabudowy a także o pozwolenie na budowę (uproszczoną do 70m2). Czy i w jakiej cenie jest zlecenie Państwu uzyskanie takiego pozwolenia i otrzymania wszystkich niezbędnych dokumentów do warunków zabudowy? Proszę o odpowiedź na maila kingaconsulting@gmail.com bądź nr telefonu 604403760
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Kinga Żelazowska 2023-10-05 10:20:59 0