Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt GERASA DM-6736 - Gerasa zamiana miejsc Witam czy w projekcie Gerasa można przestawić pozycję balkonu tak, aby był po drugiej stronie domu? Chciałbym, żeby balkon nie był nad wejściem tylko po drugiej stronie, z tyłu domku, nie nad wejściem Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Radek 1 2020-06-16 08:44:16
Projekt GERASA DM-6736 - Projekt GERASA Witam! Mam pytanie , czy w elewacji ogrodowej będę mogła zastosować , duże okno tarasowe takie jakie jest w elewacji bocznej ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka Smolarska 1 2020-03-23 12:29:08
Projekt GERASA DM-6736 - Technologia murowana Witam, jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Czy jest możliwość uzyskania go w technologii murowanej?
Autor: Odp. Ostatnia:
M.S. 1 2020-02-17 13:49:46
Projekt GERASA DM-6736 - Wysokość Witam. Jestem zainteresowany projektem. Mam pytanie; jaka jest wysokość od podłogi do sufitu na parterze, oraz jeśli jest wyższa niż 220 cm, to czy można to obniżyć do tej wartości? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Aleksander 1 2019-12-12 03:10:54
Projekt GERASA DM-6736 - Koszty Jaki może być koszt budowy tego domu w technologii tradycyjnej?
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysztof 1 2019-10-29 09:08:30
Dodaj nowy temat