Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt SZAROBRÓDEK DM-6660 - Dom szarobródek. Dzień dobry.Mam pytanie,czy ktoś już wybudował ten dom,bardzo chciałabym zobaczyć wizualizcję tego domu,gdyż boję się budować go "w ciemno",jeden już nam nie wyszedł,jest to projekt Fabia.Dom zwyczajnie koszmarny i źle zaprojektowany.
Autor: Odp. Ostatnia:
Magda 1 2019-03-14 08:58:02
Projekt SZAROBRÓDEK DM-6660 - Nachylenie dachu czy w projekcie można zmienić nachylenie dachu 37-47.czy w salonie można zaprojektować na całej długości okno tarasowe /od podłogi do sufitu/. Likwidacja daszku nad werandą .schody wejściowe na poddasze.Jestem zainteresowany tym projektem po zmianach.
Autor: Odp. Ostatnia:
emilianmaksymiak 1 2019-03-09 12:05:02
Projekt SZAROBRÓDEK DM-6660 - Dom szarobródek. Czy można prosić szczegółowe rysunki tego projektu na adres aga28.jt@vip.onet.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2019-02-18 11:59:11
Projekt SZAROBRÓDEK DM-6660 - Dom szarobródek. Czy jest możliwe podniesienie fundamentów,tak by izolacja cieplna i przeciwwilgociowa była ponad ziemią ,a nie wpuszczone poniżej poziomu gruntu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2019-01-31 15:39:23
Projekt SZAROBRÓDEK DM-6660 - Pytanie o strop w projekcie Szarobródek. Dzień dobry,mam pytanie,czy w projekcie Szarobródek możliwe jest położenie stropu Terriwa?
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2019-01-04 11:32:44
Projekt SZAROBRÓDEK DM-6660 - Pytanie o strop w projekcie Szarobródek. Czy można w tym projekcie zamienić strop drewniany na monolityczny lub Terriwa i ,czy taka zmiana byłaby możliwa w Państwa biurze.To znaczy chciałabym zakupić ten projekt ,ale ze stropem monolitycznym lub Terriwa.Druga sprawa,to jak wykonany jest w tym projekcie dach,czy konstrukcja jest normalna ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2019-01-03 21:01:28
Dodaj nowy temat