Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt KAMASJA DM-6615 - Stał zbrojeniowa Witam. Kupiłem ten projekt i nie widzę w zestawieniu materiałów ile stali potrzebni i jakiej. Oczywiście mam wyrysowane i mogę to obliczyć ale jeżeli posiadacie takie zestawienie prosiłbym o wysłanie na meila. jakubportka@yahoo.ca
Autor: Odp. Ostatnia:
Portka Jakub 1 2020-06-01 12:47:52
Projekt KAMASJA DM-6615 - Usunięcie toalety (pomieszczenie nr4) zmiana przejścia z garazu i przeznaczenia innych pomieszczeń ... Zainteresowany jestem zmiana w projekcie polegająca na usunięciu pomieszczenia nr 4 lub połączenia z spiżarnią jak również przy projektowania przejścia z garażu - usunięcie drzwi z garażu w pomieszczeniu gospodarczym i wstawieniu ich do kotłowni Ponadto przeniesienie pralni do 13 a z pralni zrobi ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Waldem 2 2020-03-12 20:06:00
Projekt KAMASJA DM-6615 - BUDOWA PROJEKTU DM 6615 okolice Warszawy Cxy ktos buduje trn projekt w okolice Warszawy chętnie bym na obrjrzska i potozmowala jak to jrdt z kosztami budową itp.dzirkuje z gory za info.pozdrawiam Ela
Autor: Odp. Ostatnia:
Ela 3 2019-10-16 14:51:21
Projekt KAMASJA DM-6615 - ściany z ceramiki 25cm i strop terriva Czy wersja z ścianami z ceramiki 25cm i stropem terriva jest również w promocyjnej cenie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Arek 1 2019-09-23 08:50:25
Projekt KAMASJA DM-6615 - Zmiany Witam. Czy jest możliwość zmiany kąta nachylenia dachu na 40st. Czy ten zmiany mogę dokonać na etapie adaptacji projektu do działki czy muszą Państwo zmienić projekt z czym wiązałby się jego większy koszt?
Autor: Odp. Ostatnia:
PRSz 1 2019-06-13 13:06:43
Projekt KAMASJA DM-6615 - Więcej danych Witam. Jakie są minimalnie wymiary działki do tego projektu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Xyz 1 2019-06-13 13:05:42
Projekt KAMASJA DM-6615 - Zmiana kąta nachylenia dachu Witam. Mam pytanie odnośnie projektu. Czy byłaby możliwość by w projekcie został zmieniony kąt nachylenia dachu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Paulina 1 2019-06-12 13:48:28
Projekt KAMASJA DM-6615 - Realizacja projektu Witam, czy ktoś z Państwa realizuje projekt na terenie Dolnego Śląska?
Autor: Odp. Ostatnia:
M. 0
Projekt KAMASJA DM-6615 - zmiany witam jakie mogę nanieść zmiany w tym projekcie chodzi mi dokładnie czy mogę zamurować drzwi i przenieś je w inne miejsce? ( chodzi o kotłownie ), czy mogę nie budować pomieszczenia WC ? oraz czy mogę kominek odwrócić tak aby był w salonie ? czy można zrobić strop lany z betonu lub teriva? ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Karol Wilk 1 2018-10-30 11:33:28
Projekt KAMASJA DM-6615 - Antresola i zmniejszenie domu Interesuje nas ten projekt, ale w wersji nieco zmniejszonej, bo z każdej strony zredukowanej o 0,5 m. Poza tym zastanawiamy się, czy jest możliwe, żeby w tym projekcie była antresola w taki sposób, że otwarta przestrzeń byłaby nad salonem i kuchnią a schody mogłyby być przykładowo wzdłuż ściany, na ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka P. 1 2018-10-23 11:34:17
Projekt KAMASJA DM-6615 - Zmiany w projekcie Chcemy zakupić dwa projekty powyższego domu w wersji lewy i prawy, (podstawowy i lustrzane odbicie), jednakże chcielibyśmy go dopasować do wymagań oraz naszych oczekiwań; 1. Dach 38 stopni 2. WC oznaczone nr 4 całkowicie zlikwidowane, 3. Powyższe WC umieścić w pomieszczeniu oznaczonym nr 11, 4. ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Alicja 1 2018-10-08 14:47:56
Projekt KAMASJA DM-6615 - licowanie Jak zawsze, najciekawsze w tym projekcie jest kamienne licowanie - tylko czemu do tego te monstrualne kamienne parapety?
Autor: Odp. Ostatnia:
Żermena 0
Dodaj nowy temat