Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt MACZKÓW DM-6544 - maczków Witam proszę o podanie powierzchni dachu, pow. scian zewnętrznych, owierzchni ścian działowych
Autor: Odp. Ostatnia:
Mark 1 2019-01-16 09:00:03
Projekt MACZKÓW DM-6544 - wymiary Witam, jestem zainteresowana tym projektem, ale nie mogę znaleźć informacji o wysokości ścianki kolankowej. Mogę prosić o informację zwrotną.
Autor: Odp. Ostatnia:
Bogna 1 2018-11-29 09:50:55
Projekt MACZKÓW DM-6544 - Maczków WItam, Szukam czegoś w tym stylu, czyli prosto i funkcjonalnie. Interesuje mnie koszt postawienia takiego niewielkiego domu po cenach z 2017. Pozdrawiam Maria
Autor: Odp. Ostatnia:
Maria 0
Projekt MACZKÓW DM-6544 - Zmiany w projekcie Dzień dobry. Jestem zainteresowany państwa projektem, chciałbym jednak zmienić kilka rzeczy. Czy jest możliwe obniżenie stropu nad parterem do 230-240 cm wraz ze ścianami (obniżenie budynku) oraz skrócenie dachu tak żeby wystawał poza ściany frontową i tylną do 25 cm i przesunięcie okien dachowych ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Michał 1 2015-11-17 19:10:58
Dodaj nowy temat