Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ŻERKOWICE 2 L-6500 - ŻERKOWICE 2 Kod: L-6500 Mam pytanko dot. projektu: ŻERKOWICE 2 Kod: L-6500 mam warunki zabudowy do 7,6 m wysokości domu. Czy spełni on warunki ?
Autor: Odp. Ostatnia:
marek 1 2019-02-06 08:18:55
Projekt ŻERKOWICE 2 L-6500 - zmiany w projekcie Podpiwniczenie pod całością domu z bramą garażową pod 3 pokojem dziennym. Zadaszenie z tarasem dodatkowo na całej ścianie z drzwiami wejściowymi. Kotłownia przeniesiona do piwnicy. Parter 6 garderoba na buty i kurtki. Parter 5 WC przeniesiona w głąb by nie było WC w centralnym punkcie domu, wejście ...
Autor: Odp. Ostatnia:
S. 2 2019-01-08 10:41:07
Projekt ŻERKOWICE 2 L-6500 - KUPNO Projektu Witam mam pytanie jestesmy z mezem zainteresowani tym projektem domu z podaszem ale obecnie przebywamy w niemczech czy jest mozliwoasc wyslania projektu do niemiec budowa bedzie w Polsce posiadamy juz dzialke ale rowniez bedziemy potrzebowali Pabnstwa pomocy w zalatwieniu pozwolenia na budowe.
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna Suszycka 1 2018-10-03 12:21:59
Projekt ŻERKOWICE 2 L-6500 - Żerkowice projekt. Witam czy ktoś w województwie śląskim wybudował taki dom a może buduje projekt Projekt domu ŻERKOWICE 2 Kod: L-6500. Prosiłbym o kontakt e-mailowy mazium@wp.pl celem obejrzenia domu. Z góry dziękuję.
Autor: Odp. Ostatnia:
mazium 1 2016-11-19 13:01:01
Projekt ŻERKOWICE 2 L-6500 - zapytanie w mazowieckim Witam czy ktoś w mazowieckim wybudował taki dom a może buduje projekt Projekt domu ŻERKOWICE 2 Kod: L-6500
Autor: Odp. Ostatnia:
artur 0
Dodaj nowy temat