Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - Koszt budowy Dzień dobry jaki w roku 2024 przewidujecie koszt budowy?
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert 1 2024-03-26 09:47:11
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - Adaptacja lub nowy projekt Dzień dobry. Podoba mi się ten projekt, jednak jest problem z długością działki. Moja działka ma 80 m długości i odejmując linię zabudowy i odległości od granicy działki maximum budynku to 70 m. Budynek może mieć natomiast 50~60 m szerokości. Jak wygląda kwestia wykonania takiego projektu z pralni ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz Kyrcz 1 2024-03-18 15:11:16
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - Zapytanie o zapotrzebowanie na media Dzień dobry, Chcę złożyć wniosek o warunki zabudowy pod projekt domu opieki K-80. Czy są Państwo w stanie określić dla tego projektu następujące dane do wniosku o WZ: - zapotrzebowanie na wodę w m3/rok - ilość ścieków w m3/rok - zapotrzebowanie na ciepło w kW/rok -zapotrzebowanie na energię el ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewelina Pusta, email ep.wycena@gmail.com, tel 698 39 17 17 1 2023-03-09 09:24:17
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - tarasy Czy projekt można zaadoptować tak, aby z każdego pokoju była możliwość wyjścia na taras? Czy może przepisy zabraniają takich tarasowych wyjść z pokoju pacjenta?
Autor: Odp. Ostatnia:
Jolanta van Grieken 1 2021-09-07 14:34:24
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - typ działki witam, chciałbym się dowiedzieć jaki jest potrzebny typ działki pod budowę domu starców/opieki bardzo dziękuję
Autor: Odp. Ostatnia:
mateusz 1 2020-11-17 13:57:48
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - Czy ktoś już zaczął budowę tego projektu? Dzień dobry, czy ktoś z Państwa jest w trakcie budowy projektu lub może ukończył budowę. Jestem na etapie adaptacji i chciałabym zobaczyć jak budynek wygląda na żywo. Będę wdzięczna za jakikolwiek kontakt. Bracik Anit ,tel: 669361072, mail: biuro@praca-efekt.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Bracik Anita 0
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - stan surowy Czy znacie przybliżony koszt budowy takiego obiektu, chodzi o stan surowy. Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz 1 2020-08-05 14:30:19
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - Promocja Dzień dobry, czy na ten projekt obowiązuje promocja 900 złotych?
Autor: Odp. Ostatnia:
Andrzej 1 2020-03-19 09:43:23
Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-80 - Zapytanie Witam jestem zainteresowany projektem DPS. Czy proponowany budynek spełnia normy p.pożarowe, i sanitarne aktualne? Czy współpracujecie Państwo z biurem w Lublinie które dokona adaptacji do działki? Z wyrazami szacunku Piotr Chęć piotr.chec@wp.pl tel. 661070955
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr Chęć 1 2020-02-13 09:19:53
Dodaj nowy temat