Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Restauracja, Dom weselny K-18 C - K-18C Chciałem zapytać czy ten kosztorys projektu K-18C jest aktualny? Jeśli nie to poproszę o aktualny. Chciałem również zapytać czy jest możliwość podniesienia w taki sposób że doszła by jedna kondygnacja tzw. 1 piętro. Pozdrawiam Bronisław
Autor: Odp. Ostatnia:
Bronisław 1 2020-08-21 11:22:42
Projekt Restauracja, Dom weselny K-18 C - Zmiany wewnątrz Witam jestem zainteresowana zakupem projektu K18 C Mam pytanie dotyczące zmian wewnątrz budynku ‚ adaptacja na dom opieki
Autor: Odp. Ostatnia:
Sylwia Marczyńska 1 2019-10-29 08:13:28
Projekt Restauracja, Dom weselny K-18 C - Dom weselny Chcę zbudować dom weselny i czerpać z niego korzyści. Projekt K-18C ogólnie mi odpowiada. Jedynie co bym zmienił, to powiększył salę do 220-240 m2, bez powiększania poddasza. Czy jeśli obecnie kupiłbym ten projekt i nie robił w nim żadnych zmian, to rozumiem, że moje koszty byłyby zawarte tylko ...
Autor: Odp. Ostatnia:
marcin 1 2011-02-14 08:44:56
Dodaj nowy temat