Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt BOGATYNIA DM-6279 - zmiany 1.czy można zmienić ogrzewanie z gazowego na opalanie drewnem? 2.czy można zmienić położenie komina? 3.czy kotłownię można przerobić na łazienkę? 4.czy można przedłużyć dach nad taras? 5.czy zamiast drzwi w pokojach na piętrze mogą być okna? 6.czy okna dachowe mogą być np.nad pokojami? 7.czy ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Mirosława J. 1 2018-11-27 15:47:47
Projekt BOGATYNIA DM-6279 - Bogatynia Jestem zwolenniczką balustrady lub murków między kolumnami a scianami ze względu na bezpieczeństwo starszych osób. Zastanawiam sie nad korektą projektu w tym kierunku. Mam starszych rodziców, dlatego szukam bezpiecznego parteru.
Autor: Odp. Ostatnia:
Halina Trawińska 0
Projekt BOGATYNIA DM-6279 - Projekt Domu DM-6279 Koszty Witam. Jestem wstępnie zainteresowana tym projektem, czy ktoś już buduje/wybudował ten dom? Jak wyglądają koszty budowy do stanu surowego zamkniętego? Czy ktoś może posiada zdjęcie wybudowanego domu z tego projektu (szukałam w internecie, niestety bezskutecznie)?
Autor: Odp. Ostatnia:
Magda 0
Dodaj nowy temat