Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ZG-18 ZG-18 - Schody Czy schody można przenieść do środka a na zewnątrz zrobić balkon w miejscu schodów? Czy na dole można wydzielić osobne pomieszczenia na łazienkę i kotłownię?
Autor: Odp. Ostatnia:
Sławomir 1 2020-04-15 08:11:46
Projekt ZG-18 ZG-18 - Projekt ZG-18 Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Mam w związku z tym kilka pytań: 1) czy możliwe jest uzyskanie bardziej szczegółowych rysunków poglądowych ? 2) czy projekt zawiera projekty instalacji ? 3) czy możliwe jest uzyskanie w wykazu materiałów i opis technologii ? 4) w j ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr Z... 1 2019-02-11 09:09:36
Projekt ZG-18 ZG-18 - konstrukcja więźby ZG18 Czy ktoś ma zestawienie elementów drewnianej konstruckji dachu do projektu ZG-18? Prosze o pomoc - tartaki odsyłaja mnie nagminnie do architektów. Wiesiek tel 0609 224 920 e-mail:abud@abudh.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Wiesiek 0
Dodaj nowy temat