Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt BILCZA DM-5508 - Bilcza Od jakiegoś czasu śledzę pod kątek ogolnego wrażenia wizualizacje, podkreślam: wizualizacje dworków, a nie ich projekty pod kątem. I cóż, kolejna wizualizacja, która zaaranżowała przestrzeń wokół dworku na za zasadzie :"wytnij/wklej". Żwirek, żwirek i jeszcze raz żwirek. Rachityczna rośin ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewa 0
Projekt BILCZA DM-5508 - Ganek Bilczy W ganku projektowanego domku razi mnie lekkość biforiów, podwójnych filarów, w porówaniu z masywnością litego okapu. Czy nie możnaby go trochę "prześwietlić", albo wręcz zrobić go drewnianym?
Autor: Odp. Ostatnia:
Stanisław Mroczek 0
Projekt BILCZA DM-5508 - dachówka płaska Szanowni Państwo, Czy próbowaliście może kładzenia DACHÓWKI PŁASKIEJ na dach tego projektu? Jak to się sprawdza? Czy w razie jakichś uszkodzeń (wiatr, gałęzie drzew, etc.) dachówkę płaską jest równie łatwo wymienić jak tradycyjną?
Autor: Odp. Ostatnia:
Stachowiak 0
Projekt BILCZA DM-5508 - HEJO ŁADNE DOMY WASZE DOMY FIRMY KB TO SUPER PROJEKTY!!Q!!!!!
Autor: Odp. Ostatnia:
KOWALSKI 35 2012-01-10 23:22:12
Dodaj nowy temat