Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt SZANTA DM-6528 - Projekt Szanta Proszę o informację czy można zrezygnować z kominu w kuchni przy wyspie.
Autor: Odp. Ostatnia:
Weronika 1 2023-12-14 15:16:42
Projekt SZANTA DM-6528 - Wizualizacje wnętrza Czy istnieją jakieś wizualizacje wnętrza? Zwłaszcza chodzi mi o salon/ antresolę
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2021-12-13 10:11:18
Projekt SZANTA DM-6528 - Zmiany w projekcie Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem projektu szanta. Jednakże, chciałabym wprowadzić zmianę w projekci i zastanawiam się jaki byłby tego koszt. Chodzi mi o obniżenie budynku, tak aby był z poddaszem, ale tak aby dach zaczynał się juz od stropu. To wpłynęło by również na głębokość fundamentu, ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Paulina Sowa-Szlaz 1 2021-11-17 15:31:54
Projekt SZANTA DM-6528 - Kominek Dzień dobry, czy jest możliwość zamontowania kominka?
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz 1 2021-04-12 11:43:48
Projekt SZANTA DM-6528 - ocienianie tarasu Bardzo ciekawe rozwiązanie! Ale czy,w sytuacji pustynnienia i ocieplenia kliamtu, nie warto z góry rozważyć możliwości zacienienia tarasu, choćby czasowo?
Autor: Odp. Ostatnia:
Janina 0
Projekt SZANTA DM-6528 - mostek termiczny Czy w tym "wklęsłym" kącie mieszkania na piętrze nie tworzy się mostek termiczny? Czy w tamtym miejscu nie przemarza?
Autor: Odp. Ostatnia:
Radosław 0
Dodaj nowy temat