Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt HALA MAGAZYNOWA LK-95 - hala produkcyjna Dzień dobry, proszę o informację, czy posiadacie Państwo w swojej ofercie projekt podobny do KL-95 ale zrobiony w technologii konstrukcji stalowej. Szukam projektu dla metrażu 1000-1500 m/2 z możliwością rozbudowy.
Autor: Odp. Ostatnia:
Damian Misiuro 1 2023-03-24 15:37:25
Projekt HALA MAGAZYNOWA LK-95 - Projekt HALA MAGAZYNOWA Kod: LK-95 - modyfikacja projektu Dzień Dobry, jesteśmy zainteresowani zakupem niniejszego projektu wg Naszych potrzeb, tj.: 1. wymiary hali - 20 x 70 m 2. wysokość hali - w najniższym punkcie 5 m 3. jak najlżejsza konstrukcja 4. na poziomie niższej kondygnacji planujemy tylko pomieszczenia socjalne dla 30 osób (pracowników) ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam Halwa 1 2022-05-18 10:59:03
Projekt HALA MAGAZYNOWA LK-95 - koszt projektu Kilka tygodni temu zadałem pytanie o cenę projektu tej hali i nikt mi nie odpowiedział.
Autor: Odp. Ostatnia:
grzegorz.ostrowski@timko.pl 1 2020-10-21 14:48:09
Dodaj nowy temat