Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - 2 piętro Witam, czy istnieje możliwość modyfikacji projektu polegającej na dodaniu 2 piętra?
Autor: Odp. Ostatnia:
Marek 1 2024-01-02 15:49:49
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - Budynek wielorodzinny L-6589 Witam .!!! Czy jest możliwość zmiany nazwy projektu ?? Z budynku wielorodzinnego na Motel ? działka którą dysponuje wyklucza zabudowę mieszkaniową jest przewidziana pod usługi . Mam obawy ze już na wstępie nazwa projektu eliminuje go z miejscowego planu zagospodarowania terenu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Bujała Włodzimierz 1 2023-08-21 08:46:33
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - Pytanie o projekt Witam. Czy ten projekt może posłużyć jako projekt do budowy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej tzw. czworak (4 mieszkania). Na poźniejszym etapie interesowała by mnie modyfikacja o zewnętrzne klatki schodowe. Pozdrawiam, Krzysztof
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysztof Pyka 1 2023-08-03 11:00:14
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - Kosztorys Jaki jest koszt budowy zaprojektowanego budynku na rok 2023? Czy można dokupić przedmiar robót?
Autor: Odp. Ostatnia:
Inwestor indywidualny 1 2023-04-05 15:38:03
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - Opis techniczny Dzień dobry, Jestem studentką Politechniki Poznańskiej w ramach projektu potrzebuje opisu technicznego Państwa budynku. Najlepiej żeby znajdowały się tam: dane ogólne, opis ogólny, wskaźniki powierzchniowe, opis ogólny konstrukcji budynku, roboty wykończeniowe wewnętrzne i zewnętrzne. Z góry dzię ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Julia Konieczna 0
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - Wymagania MPZP Szanowni Państwo, czy możliwe jest budowanie według tytułowego projektu na działce oznaczonej symbolem MN - budynki jednorodzinne i bliźniacze? (oczywiście za zachowaniem pozostałych warunków planu).
Autor: Odp. Ostatnia:
Gość 1 2020-05-26 09:41:14
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - zmiana kąta dachu Witam czy można w tym projekcie dodac na piętrze balkony z salonu i zmienić kąt nachylenia dachu na 35 stopni? Wtedy na poddaszu można zrobić dwa niewielkie mieszkanka.
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna 1 2020-02-03 08:48:19
Projekt BUDYNEK WIELORODZINNY DM-6589 - DM-6589 Witam, Szukam projektu współczesnego. Ten mi się podoba. Zastanawiam se tylko, czy nie można by go trochę ocieplić i na dachu zasadzić jakieś pnącze.
Autor: Odp. Ostatnia:
Natalia 0
Dodaj nowy temat