Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Biurowiec K-75 - K 75 Dzień dobry. Gdzie zrealizowano ten projekt lub bliźniacze? Na ile projekty te są mniej energooszczędne od typowych klocków?
Autor: Odp. Ostatnia:
Griu 1 2023-02-13 11:08:29
Projekt Biurowiec K-75 - Zapytanie dotyczące K-75 / Praca inżynierska Dzień Dobry, Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Telekomunikacji. Piszę do Państwa z zapytaniem dotyczącym planu typowego piętra budynku K-75. Ponieważ jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej, zależy mi by obiekt który opisuje był nowoczesny. Moja praca opierałaby się ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Kuba Borowiec k.borowiec2fgmail.com 1 2022-06-20 08:33:30
Projekt Biurowiec K-75 - zapytanie Dzien dobry, prosze o informacje czy ten projekt mozna zmodyfikowac o jedno pietro mniej? prosze o kontakt tel. 502-287-757 bo ja nie moge sie dodzwonic, dziekuje
Autor: Odp. Ostatnia:
Marek Stępniak 1 2021-02-11 07:55:26
Projekt Biurowiec K-75 - Biurowiec K-75 Witam Bardzo proszę o podanie wymiarów pomieszczeń dla rzutu II piętra + klatki schodowej
Autor: Odp. Ostatnia:
KLAUDIA 1 2020-03-11 13:51:13
Dodaj nowy temat