Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt MACZKÓW 2 L-6544 - Zmiany Witam, zwracam się z zapytaniem czy w tym projekcie jest możliwość zrealizowania kuchni otwartej -polaczonej z salonem. Czy jest to ściana działowa?
Autor: Odp. Ostatnia:
Aneta 1 2023-07-12 15:14:38
Projekt MACZKÓW 2 L-6544 - Ogrzewanie gazowe Czy można zmienić sposób ogrzewania na gaz?
Autor: Odp. Ostatnia:
Dagmara 1 2021-05-05 08:44:54
Projekt MACZKÓW 2 L-6544 - Otwarta kuchnia Witam, czy jest możliwość zmiany w projekcie aby zlikwidować drzwi z kuchni na taras a w zamian za to otworzyć kuchnię na wprost do salonu ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomasz 2 2021-04-12 11:45:11
Projekt MACZKÓW 2 L-6544 - Rysunek szczegółowy Witam jestem zainteresowana tym projektem czy mogłabym prosić o rysunki szczegółowe. janisiakj@wp.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Julita 1 2020-06-19 15:54:16
Projekt MACZKÓW 2 L-6544 - Zmiany w projekcie L-6544 1-Zmiana nachylenia połaci dachu z 35st na 30st. 2-Zmniejszenie wysokości ściany kolankowej z 140cm na 90. cm. 3-Przeniesienie łazienki do pomieszczenia kotłowni(kocioł gazowy na ścianie). 4-Włączenie pomieszczenia, w którym była łazienka i części przedpokoju do pokoju 7 z wydłużeniem ścia ...
Autor: Odp. Ostatnia:
miroslawkarl@wp.pl 1 2020-05-04 08:04:26
Projekt MACZKÓW 2 L-6544 - Ustawienie budynku Dzień dobry, który projekt Państwa zdaniem będzie lepiej pasował do działki z wjazdem od strony południowej Maczków czy Maczków 2 ? Usytuowanie budynku od strony wjazdowej a może lepiej stawiać w głębi działki na stronie północnej ? Projekt budynku bardzo mi się podoba i jestem nim zainteresowan ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomasz 0
Dodaj nowy temat