Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt MYJNIA SAMOCHODOWA K-73 - myjnia samochodowa K-73 Witam podoba mi się ten projekt. Moje pytanie to jaka może być minimalna wysokość części roboczej.Czy stanowiska robocze mogą być po obu stronach części socjalnobytowej.
Autor: Odp. Ostatnia:
Jerzy Kubiak 0
Projekt MYJNIA SAMOCHODOWA K-73 - Szczegóły projektu Mam pytanie odnośnie wykonania stropu i dachu w projekcie k-73. Z jakiego materiału zaprojektowana jest konstrukcja oraz pokrycie? Czy jest to konstrukcja drewniana, a jeżeli nie to czy można taką zastosować? Jeżeli mogę prosić o przesłanie wykazu ewentualnego drzewa na dach. Chciałbym zastosować d ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Szymon 1 2018-10-29 09:36:39
Projekt MYJNIA SAMOCHODOWA K-73 - SKP Interesuje mnie państwa projekt , chciałabym dopasować go do wymagań SKP . Proszę o kontakt jeśli jest to możliwe . Pozdrawiam Anna
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna 1 2018-10-19 21:50:39
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij