Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Restauracja K-01C - Poddasze Witam. Czy można by przerobic poddasze na pokoje, jak tak to ile takich pokojòw by wyszło? Jak taki projekt by wygllàdał? Dzièkuje I pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam Kibitlewski 1 2020-05-23 02:11:39
Projekt Restauracja K-01C - Pytanie dotyczące spełnienia wymagań w zakresie warunków technicznych Witam, przeglądałem Państwa projekt Restauracja K-01c i zastanawiam się czy zaprojektowane w nim toalety spełniają wymogi stawiane w warunkach technicznych. Chodzi mi o paragraf 84, który mówi, że w toaletach powinna przypadać co najmniej jedna umywalka na 20 osób, co najmniej jedna miska ustępowa ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Bartosz 1 2020-03-05 07:52:37
Projekt Restauracja K-01C - adaptacja poddasza Witam, interesuje mnie Państwa projekt K-01 restauracja. Chciałabym jednak połączyć działalność gastronomiczną z mieszkaniem, dlatego mam prośbę o adaptację poddasza na cele mieszkaniowe. Czy jest możliwe zaprojektowanie na poddaszu salonu z kuchnią, 3 pokoi oraz łazienki, a także połączenie podd ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Joanna Zawadka 1 2019-03-04 10:09:26
Dodaj nowy temat