Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Zmiana projektu k65 Witam czy jest możliwość żeby parter wyglądał jak piętro i jaka cena takiej przeróbki? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam Potrykus 1 2023-11-29 09:24:35
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Przyłącze elektryczne Dzień dobry, jakie mocy przyłącze elektryczne należy zapewnić dla tego obiektu (K-65)?
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz 1 2023-11-27 11:57:04
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - K-65- prywatny dom seniora Witam, mam pytanie o projekt jak w temacie, czy robili juz Państwi wersję z windą na 1 piętro.?
Autor: Odp. Ostatnia:
Mateusz Puchowski 1 2023-08-19 08:11:21
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Mniejszy projekt budynku Dzień dobry, czy jest możliwość, bądź został już stworzony mniejszy projekt tego budynku np. parterowy, byłbym zainteresowany mniejszą budową.
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert 1 2022-05-26 12:02:34
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - aktualność projektu 2022 Czy projekt posiada opinie rzeczoznawców bhp, sanitarno-higienicznego i p.poż.? Jeśli nie, to czy spełnia aktualne wymagania w tym zakresie? Czy charakterystyka energetyczna jest aktualna na 2022 r.?
Autor: Odp. Ostatnia:
Czarek 1 2022-04-22 13:13:01
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Mmczy ktoś budował Witam serdecznie, czy budował ktoś taki projekt? Ile wyniósł na gotowo?
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz Smoliński 0
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Dostosowanie Witam, czy projekt można dostosować do sposobu budowy: budynki modułowe? Jesli tak prosze o informacje na temat ewentualego kosztu takiego budynku, firmy wykoawczej, produkującej moduły i ine szczególy istotne dla procesu budowy w systemie modułowym. Z poważaniem
Autor: Odp. Ostatnia:
TS 1 2021-12-07 14:29:48
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - K-65 Witam Chciałbym zaadopotowac ten projekt na potrzeby budynku służacego do zakwaterowania pracowników. z ppomieszczec 29 30 32 31 i 28 oraz 23 zrobic duza jedna kuchnie - powiedzmy 2 zlewy 4 staonowiska szerokie do gotowania - aby 4 osoby mogly gotowac jednoczesnie, plus blat roboczy, lodówka. ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysztof Koza 1 2021-11-16 08:57:05
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - kosztorys Witam Państwa, czy znają państwo cenę lub posiadają Państwo Kosztorys tego budynku na gotowo, oczywiście bez wyposażenia, Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Daniel 0
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Dom opieki Witam czy posiadacie w ofercie projekty mniejszych domów opieki parterowych. Ten jest super ale potrzebuję parterowy minimalistyczny
Autor: Odp. Ostatnia:
monika 1 2020-07-27 08:29:54
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Prośba o kontakt Proszę o kontakt w sprawie projektu k65 Mój nr tel. 602633040
Autor: Odp. Ostatnia:
Irena Strzelecka 1 2020-07-13 12:24:25
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Pytanie Dzień dobry W projekcie zastosował bym ogrzewanie gazowe 1.Jakiej mocy musiałby być kocioł gazowy? 2. Jakie jest dobowe średnie zuzycie gazu do ogrzewania w m3 ? 3.Czy dach mogłby być 2 spadowy? Pozdrawiam Krzysztof Muszyński
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysztof 1 2020-03-20 14:31:13
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Zapytani Jestem zainteresowany tym projektem. Obecnie analizujemy projekt i ewentualne zmiany w projekcie. Na podjęcie decyzji zakupu w/w projektu potrzebujemy ok 3 miesiące . Moje pytanie czy promocja cenowa będzie aktualna ? z poważaniem Jerzy Pietrzyk
Autor: Odp. Ostatnia:
Jerzy Pietrzyk 1 2019-12-30 08:38:25
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - dom seniora Dzien dobry, jestem zainteresowana budową domu seniora. Na stronie internetowej KB Projekt zauważyłam projekt domu o kodzie K-65, który generalnie bardzo odpowiada wymogom WZ wydanym na działkę przeznaczona pod ta inwestycje. Czy posiadaja Panstwo informacje na temat przypuszczalnych kosztow budow ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna Gdaniec-Śmiłowska 1 2019-09-24 15:57:35
Dodaj nowy temat