Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Dom opieki Witam czy posiadacie w ofercie projekty mniejszych domów opieki parterowych. Ten jest super ale potrzebuję parterowy minimalistyczny
Autor: Odp. Ostatnia:
monika 1 2020-07-27 08:29:54
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Prośba o kontakt Proszę o kontakt w sprawie projektu k65 Mój nr tel. 602633040
Irena Strzelecka 1 2020-07-13 12:24:25
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Pytanie Dzień dobry W projekcie zastosował bym ogrzewanie gazowe 1.Jakiej mocy musiałby być kocioł gazowy? 2. Jakie jest dobowe średnie zuzycie gazu do ogrzewania w m3 ? 3.Czy dach mogłby być 2 spadowy? Pozdrawiam Krzysztof Muszyński
Krzysztof 1 2020-03-20 14:31:13
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - Zapytani Jestem zainteresowany tym projektem. Obecnie analizujemy projekt i ewentualne zmiany w projekcie. Na podjęcie decyzji zakupu w/w projektu potrzebujemy ok 3 miesiące . Moje pytanie czy promocja cenowa będzie aktualna ? z poważaniem Jerzy Pietrzyk
Jerzy Pietrzyk 1 2019-12-30 08:38:25
Projekt Prywatny dom opieki dla osób starszych. K-65 - dom seniora Dzien dobry, jestem zainteresowana budową domu seniora. Na stronie internetowej KB Projekt zauważyłam projekt domu o kodzie K-65, który generalnie bardzo odpowiada wymogom WZ wydanym na działkę przeznaczona pod ta inwestycje. Czy posiadaja Panstwo informacje na temat przypuszczalnych kosztow budow ...
Katarzyna Gdaniec-Śmiłowska 1 2019-09-24 15:57:35
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij