Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt ŻARNOWIEC 2 L-6519 - L-6519 ŻARNOWIEC 2 Dzień dobry Jestem zainteresowany kupnem projektu L-6519 ŻARNOWIEC 2 Czy macie może więcej zdjęć wizualizacji tego projektu np. od środka? Jakie są wymiary pomieszczeń na poddaszu ze skosami? Czy można zmienić sposób ogrzewania na kocioł z paliwem stałym - ( jakie są wymiary minimalne takiej kotłow ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Darek 1 2020-10-08 08:31:05
Projekt ŻARNOWIEC 2 L-6519 - zawartość projektu Proszę o informacje jaki jest zakres projektu konstrukcyjnego budowlanego projektu ŻARNOWIEC 2 Kod: L-6519.
U. Karpowicz 1 2020-10-06 12:28:52
Projekt ŻARNOWIEC 2 L-6519 - L-6519 ŻARNOWIEC 2 Dzień dobry Jestem zainteresowany kupnem projektu L-6519 ŻARNOWIEC 2 Czy macie może więcej zdjęć wizualizacji tego projektu np. od środka? Jakie są wymiary pomieszczeń na poddaszu ze skosami? Czy można zmienić sposób ogrzewania na kocioł z paliwem stałym - ( jakie są wymiary minimalne ta ...
Kwiatkowski 0
Projekt ŻARNOWIEC 2 L-6519 - zmiana jaka jest wysokość ścianki kolanowej w tym projekcie żarnowiec 2 ?
kaczmarczyk 1 2020-04-30 08:18:02
Projekt ŻARNOWIEC 2 L-6519 - zmiana witam czy w projekcie żarnowiec 2 można zamienić pokój 5 na kuchnie i zlikwidować ścianę między 4 a 5 i postawić wyspę i czy do domu można dołożyć werandę od strony 4 i 5 ?pozdrawiam
kaczmarczyk 1 2020-04-29 09:33:57
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij