Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy LK-53 - Projekt LK-53 Dzień dobry, czy jest możliwość przeprojektowania przez Państwa w ten sposób żeby budynek biurowy stykał się z krótszą ścianą hali.
Autor: Odp. Ostatnia:
Ryszard Świątek 1 2022-09-12 14:36:41
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy LK-53 - LK 53 Dzień dobry . Potrzebuję projekt Lk 53 z dodatkową kondygnacją w budynku biurowym , a także zmianę konstrukcji dachu hali na jednospadowy . Czy jest możliwość takiej zmiany ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Jacek 1 2021-02-04 08:25:09
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy LK-53 - Zakładane zużycie energii Dzień dobry, interesuje mnie jakie jest zakładane przez Państwa szacunkowe zużycie energii elektrycznej dla tego projektu. Czy mogą Państwo udzielić mi odpowiedzi ? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Michał 1 2019-11-05 10:34:41
Dodaj nowy temat