Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy K-53 - Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy Kod: K-53 Jestem zainteresowany projektem ale do wstępnej wyceny potrzebuję informacji z jakich profili są zaprojektowane słupy hali oraz konstrukcja dach.
Autor: Odp. Ostatnia:
Ryszard 1 2023-11-17 12:02:07
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy K-53 - Pozwolenie na budowę Dzień dobry, Posiadam działkę w Łodzi i chciałam od Państwa zakupić projekt pt : Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy Kod: K-53 Działka nie posiada przyłączy. Budynek chciałam wyposażyć w pompę ciepła. Proszę o informację jaki byłby koszt projektu z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Dodat ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna Karasińska 1 2023-08-28 15:00:58
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy K-53 - zmiany do projektu bud. K-53 jaka jest możliwość zmian obejmujaca zabudowę 2 szt. bram wjazdowych od strony frontowej
Autor: Odp. Ostatnia:
kliro 1 2021-02-02 10:41:35
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy K-53 - Ewentualna rozbudowa Dzień dobry, Czy po realizacji budowy tej hali jest możliwość dobudowania kolejnej powierzchni magazynowej? - tak aby dwukrotnie zwiększyć powierzchnie? Z góry dziękuję za opis możliwości dalszej rozbudowy.
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł Międzobrodzki 1 2019-12-04 13:27:41
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy K-53 - Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy Kod: K-53 Dzień dobry Jestem zainteresowany projektem K53 . Proszę jeżeli to możliwe o przesłanie większej ilości informacji odnośnie tego projektu oraz jeżeli to możliwe kosztorys wykonania takiej inwestycji przez państwa . ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Mariusz 1 2019-10-29 09:12:10
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy K-53 - możliwości adaptacji projektu Witam, Zwracam się z zapytaniem o możliwość adaptacji projektu na potrzeby budowy. Proszę o kontakt. Z poważaniem Sławomir Kurdziel 663066655
Autor: Odp. Ostatnia:
Sławomir Kurdziel 1 2019-09-05 08:21:05
Projekt Budynek magazynowo - produkcyjno - biurowy K-53 - doposażenie hali Bardzo obiecująca konstrukcja! Jakie są możliwości doprowadzenia, już na etapie projektu, dodatkowych elementów? (moc 220 kV, instalacja wodna, gazowa)? Czy istniejąca konstrukcja pozwala na zainstalowanie suwnicy?
Autor: Odp. Ostatnia:
Rene 0
Dodaj nowy temat