Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Restauracja, Dom weselny K-24 - ZMIANY W PROJEKCIE DZIEN DOBRY JESTEM ZAINTERESOWANA TYM PROJEKTEM,JEDNAK ZAMIAST ANTRESOLI CHCIALABYM POKOJE GOSCINNE I ZEBY OBNIZYC WYSOKOSC SALI BANKIETOWEJ DO MINIMALNEJ WYMAGANEJ WYSOKOSCI A TAKZE ZEBY NIE BYLO OKIEN SZCZYTOWYCH SALI BANKIETOWEJ.
Autor: Odp. Ostatnia:
HELENA SIENNICKA 1 2019-08-19 13:30:39
Projekt Restauracja, Dom weselny K-24 - Zmiany w projekcie Górna część pokoje z łazienkami, płaski dach z lekkim spadem
Autor: Odp. Ostatnia:
Ciesielski 1 2019-05-29 08:57:04
Projekt Restauracja, Dom weselny K-24 - palarnia Czy w tym projekcie jest mozliwosc umieszczenia palarni .Propozycja zwiekszyc wejscie lub ogrod zimowy z boku.pozdrawiam Waldek
Autor: Odp. Ostatnia:
waldemar lewandowski 0
Projekt Restauracja, Dom weselny K-24 - Dom weselny Projekt fajny, jakie są realne koszty jego budowy ? Jesteśmy bardzo mocno zainteresowani tym projektem jednak mamy ograniczony budżet. Budynek jest prosty a jednocześnie elegancki. Słyszałam o cenie za 1m2 na poziomie 2,5-3 tys zł za 1m2 powierzchni dla tego typu obiektów. Czy ktoś wybudował już ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Jolanta 1 2012-12-12 13:54:05
Dodaj nowy temat