Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt SIDZINA DM-6422 - Podpiwniczenie d o projektu Proszę o informację czy jest może opcja podpiwniczenia d o tego projektu. Na działce jest duży spadek terenu. Ewa Staszel_Krupa
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewa 1 2022-12-28 14:17:05
Projekt SIDZINA DM-6422 - koszt budowy domu Sidzina jaki jest orientacyjny koszt budowy domu Sidzina stan surowy zamknięty , mam w planie budowę domu 4-rodzinnego
Autor: Odp. Ostatnia:
Janusz Bajek 1 2022-01-26 15:55:02
Projekt SIDZINA DM-6422 - Adaptacja do 2 budynków dwulokalowych Dzień dobry, czy ten projekt mogliby Państwo także opubliować w wersji jako 2 domy bliźniacze dwulokalowe (ściana ogniowa z pustką wzdłuż dłuższego boku)? Mamy 2 działki o wymiarach 12,5 x 55 m każda i ten budynek idealnie wpasowuje się, tyle że z rzutów widać, że nie ma ścian ogniowych (np. 2x Po ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Leszek Mitura 1 2021-03-29 08:33:50
Projekt SIDZINA DM-6422 - Minimalne wymiary działki 1. Jakie są minimalne wymiary działki na jakiej można postawić taki budynek ? 2. Gdzie zaplanowane są szamba w przypadku braku kanalizacji ? (teren wiejski gdzie nie ma kanalizacji ani gazu) 3. Czy jest podobny dom ale bez garażu ? (auto w garażu śmierdzi olejami i spalinami - mieszkałem w domu z ...
Autor: Odp. Ostatnia:
zainteresowany 1 2020-01-08 15:11:43
Projekt SIDZINA DM-6422 - zszywanie bliźniaka Czy jest możliwe jakieś łączenie systemów i segmentów, jeśłi chce się je zasiedlić większą rodziną? Ew. np,, przy opiece nad podeszłymi wiekiem rodzicami, obsługiwanie dwóch \'elementów składowych\' z poziomu jednej kotłowni?
Autor: Odp. Ostatnia:
Bartek Lewandowski 0
Dodaj nowy temat