Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt ZARABIE DM-6410 - Kosztorys Jaki jest całkowity koszt wybudowania domu do stanu wykończenia pod klucz?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamil 1 2022-03-22 11:47:06
Projekt ZARABIE DM-6410 - Kalenica względem MPZP Dzień dobry, jestem zainteresowany powyższym projektem DM-6410. Moje wątpliwości dotyczą zgodności z zapisem MPZP, w którym jest napisane : "minimalna długość kalenicy w przypadku dachów wielospadowych nie może być mniejsza niż 1/3 długości dachu,". Czy powyższy budynek spełnia taki z ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Konrad 2 2019-08-26 20:39:10
Projekt ZARABIE DM-6410 - projekt Witam czy można prosić o przekrój AA rysunek A6 ponieważ nie było w projekcie go na a-mail mmsmolinscy@wp.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Kierownik 1 2019-07-01 11:31:03
Projekt ZARABIE DM-6410 - zmianywewnatrz domu? likwidacja kominka wraz z slupem wokol niego?
Autor: Odp. Ostatnia:
smolinska 1 2019-07-01 08:22:13
Projekt ZARABIE DM-6410 - Powiększenie Witam, bardzo podoba nam się bryła domu zarabie, jednak jest on dla nas zdecydowanie za mały...czy jest możliwość poszerzenia budynku np. o 2 metry?
Autor: Odp. Ostatnia:
Monika 1 2019-01-14 21:26:38
Projekt ZARABIE DM-6410 - narożniki Jak wygląda zabudowa i wykorzystanie narożników? Czy nie za dużo miejsca traci się na podobne żarciki formalne?
Autor: Odp. Ostatnia:
Benon 0
Projekt ZARABIE DM-6410 - zabudowa przedsionka Ta zabudowa przedsionka robi wrażenie - proste posunięcie czyni budynek niebanalnym (może warto zdecydować się na inne, pozbawione ozdób drzwi wejściowe, by utrzymać wrażenie prostoty). Chciałem jednak zapytać o funkcjonalność: na ile taka "półkurtyna" da się wykorzystać w sposób praktycz ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Igor Zalewski-Ryk 0
Projekt ZARABIE DM-6410 - cena itam czy ktos budowal ten dom?jakie sa koszty dom pod klucz? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
moskit30 4 2014-04-21 15:01:24
Dodaj nowy temat