Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt KWIATOŃ DM-6414 - zmiany w projekcie Dzień dobry, mam dość niestandardowe pytanie. Czy byłaby możliwość wykonania projektu kwiatoń w mniejszej skali? bardzo podoba nam się rozmieszczenie pomieszczeń ale interesują nas domy o powierzchni 150 m2. Bardzo proszę o odpowiedz.
Autor: Odp. Ostatnia:
A. Solecka 1 2021-01-18 12:15:05
Projekt KWIATOŃ DM-6414 - Zmiany i pytanie Dzień dobry. Mam pytanie o wykusz od strony ogrodu. Wolałabym czworoboków nie półokrąg, nieco mniej wysunięty. Czy taka zmiana jest do zrobienia? Druga zmiana to garaż jednostanowiskowy z lewej strony kosztem okien oraz dla rownowagi wiata z prawej strony, nad tarasem. Czy projekt ma możliwość dost ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Małgorzata Pieczka 1 2021-01-11 12:07:29
Projekt KWIATOŃ DM-6414 - Projekt domu KWIATOŃ Kod: DM-6414 witam bardzo spodobał nam się ten projekt . chciałbym otrzymać wymiary wewnętrzne , rozmiary okien.
Autor: Odp. Ostatnia:
rafał 1 2020-06-05 09:52:13
Projekt KWIATOŃ DM-6414 - Dostępność projektu Witam czy ten projekt jest jeszcze dostępny? Czy wszystkie w nim zawarte media itp są aktualne? Oraz czy jest jakaś realizacja tego projektu celem wyłącznie podglądowym? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Adrian Herbut 1 2019-11-06 15:40:16
Projekt KWIATOŃ DM-6414 - Szerokość działki Witam, Jeżeli posiadam działkę o szerokości 25 metrów, to czy jest możliwość usytuowania budynku zgodnie z obowiązującymi przepisami jego szerszą stroną? Praktycznie jest to kwestia decydująca. Pozdrawiam, Arkadiusz
Autor: Odp. Ostatnia:
Arkadiusz 1 2019-09-24 15:50:17
Projekt KWIATOŃ DM-6414 - Kwiatoń Fajnie byłoby dokupić od razu projekt zielen do tego dworku, bo duża działka to prawdziwe wyzwanie i bez fachowca lepiej się za to nie zabierać.
Autor: Odp. Ostatnia:
Damian 0
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij