Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ZIELONKI DM-6332 - Zapytanie Witam mam działkę o szerokości 20 m czy bedzie wystarczająco by dom stał frontem czy trzeba by węższa stroną
Autor: Odp. Ostatnia:
Michal 1 2020-11-19 12:30:21
Projekt ZIELONKI DM-6332 - Schody Witam. Jestesmy zainteresowani projektem. Jednak myslimy o zmianie umiejscowienia schodow. Chcielibysmy, zeby schody byly na miejscu lazienki. Czy istnieje taka opcja?
Autor: Odp. Ostatnia:
Iza 1 2020-05-28 08:08:28
Projekt ZIELONKI DM-6332 - Pokój zamiast garażu Witam,czy jest możliwość nanieść na projekt taka poprawkę : garaż przekształcić w pokój?
Autor: Odp. Ostatnia:
aneta kantek 1 2020-04-20 08:31:35
Projekt ZIELONKI DM-6332 - Zielonki Szukam w katalogu projektu dworku, ale z garażem. Wiem, że połaczenie jest ryzykowne. Ten projekt niestety jest przeładowany: i garaż, i ganek z kolumnami i balkon. No cóż, szukam dalej.
Autor: Odp. Ostatnia:
Krystian 0
Projekt ZIELONKI DM-6332 - czy ktos budowal dom zielonki
Autor: Odp. Ostatnia:
5 2017-02-12 10:30:37
Dodaj nowy temat